gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Postautor: Gość » 28 sie 2017, 22:21

Ostrzegam przed concash.pl. Uwaga na nich. Pożyczki nie dostaniecie tylko ogromny rachunek na 200 zł za połączenie. Nie dzwońcie pod numer 708 877 775 to jest numer 700 za który się płaci ogromne pieniądze jak się dodzwonicie. Spam telefoniczny. Namawiam do dodawania własnych doświadczeń i zebrania się do pozwu zbiorowego. Ja osobiści zgłosiłam do UOKIK-u.
Gość

Postautor: pozyczki.FK » 06 wrz 2017, 7:21

spróbujcie w Funduszu Korona. Nie sprawdzają baz, jedynie dokumenty potwierdzające dochody trzeba przesłać na maila. Nr do kontaktu to 730 306 806 albo strona funduszkorona.pl
pozyczki.FK

Postautor: grzechu » 19 wrz 2017, 20:49

ja polecam sprawdzone i uczciwe biuro kredytowe z Łodzi CREDIT BANQUE - nie pobierają prowizji, pożyczki bez bik mają do 20.000 zł podaję stronę creditbanque.pl
grzechu

Postautor: Emilka » 21 wrz 2017, 11:01

Najlepiej wcześniej troszkę poczytać na ten temat. Ja miałam taką sytuację. Tam znalazłam odpowiedzi na moje pytania, a także ofertę idealną dla siebie. Zadzwoniłam, spotkałam się z pośrednikiem, który pomógł mi znaleźć rozwiązanie z tej sytuacji, w której się znajdowałam i dzięki niemu dziś wszystko idzie po mojej myśli. Także polecam tę instytucję. Nie jest to żaden parabank, czy coś w tym stylu :) chwilówki na pewno nie udzielą ;)
Emilka

Postautor: Karol202 » 28 wrz 2017, 9:31

Dla mnie najlepszą opcją była konsultacja w dobrekredytowanie. Znaleźli dla mnie najlepsze rozwiązanie w mojej sytuacji. Uświadomili mnie, że chwilówki i pożyczki nie są najlepszym rozwiązaniem i pomogli w doborze odpowiedniej oferty.
Karol202

Postautor: marcinzaraj » 28 wrz 2017, 14:22

ja polecam biuro kredytowe z Łodzi CREDIT BANQUE, mają bardzo dobre opinie i nie pobierają prowizji
brałem u nich pożyczkę na 4000. Jestem zadowolony.
marcinzaraj

Postautor: DoradcaSzybkaMoneta » 09 paź 2017, 2:04

Dzień dobry,

Rynek pożyczek w Polsce jest dość szeroki, dlatego warto zdecydować się na Polską firmę z jasnymi zasadami. U nas pierwsza pożyczka do 2100 PLN jest całkowicie darmowa. Zachęcamy do kontaktu na naszej stronie szybka-moneta.pl.

Pozdrawiam serdecznie,
Doradca Szybka Moneta

Ostatnio przesunięty w górę 09 paź 2017, 2:04 przez: Anonymous.
DoradcaSzybkaMoneta

Poprzednia