gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Postautor: meg » 28 lip 2015, 21:03

Witam. Mąż prowadzi gospodarstwo rolne. NIestety ma złą historie kredytowa i jest w bazie bik, dlatego w żadnym banku kredytu nie dostanie. Potrzebuje 20 000zł na spłate jednej raty kredytu branego na magazyn. Jest to jedna rata rocznie (17 tys). Zawsze była spłacana z dopłat rolniczych. W tym roku jednak było sporo nieoczekiwanych wydatków i nie udało sie spłacic tej raty. Ten kredyt jest na hipoteke, więc jedynym zabespieczeniem są maszyny rolnicze, które swoja wartościa znacznie przewyższaja potrzebna kwote. Jest jakiś ratunek? kontakt goralkaa@interia.pl PILNE!!!
meg

Re: gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Postautor: ulicafinansowa.pl » 29 lip 2015, 7:12

jeżeli macie jeszcze jakieś nieruchomości które nie zostały jeszcze zastawione możecie się postarać o pożyczkę prywatną bądź w jakimś parabanku pod zastaw np nieruchomości.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: daisy1114 » 01 wrz 2015, 10:56

Słyszałam o pożyczkach ze strony ofertybezbik, bez sprawdzania przeszłości w BIK, BIG i KRD, zapoznaj się z ich stroną, może akurat znajdziesz coś dla siebie.
daisy1114

Postautor: itex94 » 29 lis 2015, 2:25

Polecam ofertybezbik, sama w szybkim tempie otrzymałam pożyczkę bez sprawdzania baz i przy minimalnej ilość formalności. Cenne porady fachowców i profesjonalne podejście do sprawy.
itex94

Postautor: alfred » 10 gru 2015, 8:11

Pożyczki bez bik ratują tych którzy właśnie nie mają zbyt ciekawej historii kredytowej. Firm, które udzielają takie wsparcia jest sporo, może więc warto poznać rankingi pożyczek? Są one dostępne na internecie
alfred

Postautor: jasienkowi » 08 sty 2016, 11:48

Ale takie rankingi pożyczek nie zawsze są aktualne. Jeśli nie są często odświeżane, to tak. Gorzej jeśli ktoś raz wypisze wszystkie dane i pozostawi taką stronę. Parabanki przecież często zmieniają warunki przyznawania chwilówek. Stąd też opinie o rankingach są różne.
jasienkowi

Postautor: michaska77 » 11 sty 2016, 18:32

ja na święta brałam pożyczkę w Lendonie i jestem zadowolona z ich pomocy. już oddałam i zapomniałam o problemie ale przyznam, że nie raz ratują życie. pewnie jeszcze nie raz mi pomogą. ale nie ukrywam, że trzeba takie pożyczki brać z głową - bo wiele osób się nie zastanawia i potem problemów więcej niż pożytku
michaska77

Postautor: kkk » 29 sty 2016, 9:12

polecam proficredit. szybko i bezpiecznie. dogodne raty
kkk

Postautor: edyta » 30 sty 2016, 12:01

możesz też spróbować pożyczkę w KasaTak, brałam przy okazji świąt, trochę przeliczyłam się z kosztami... ale szybko u nich dostałam pożyczkę, bez problemów i dużych formalności. dodam, że pierwsza pozyczka jest u nich za 0 zł:)
edyta

Postautor: Onedrzej » 08 lut 2016, 9:53

Możesz zadzwonić do Macieja Gryciuka pod numerem 793 116 770. To doradca finansowy (kredytowy), z którym współpracuję mniej więcej od 2010 roku. Załatwił mi inwestora do sporego projektu i leasing na takich warunkach, że z moją historią kredytową nigdzie bym nie miał szans samodzielnie optymalnej umowy pozyskać. Spotkanie pierwsze dotyczące twoich założeń kredytowych masz u niego za darmo. Bardzo wiarygodny człowiek. Pozdrawiam. Jakbyś chciał więcej informacji to się odzywaj na priv. Chętnie coś dopiszę poza tym :)
Onedrzej

Następna