gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Postautor: Adam89 » 21 lis 2016, 11:59

Może zobacz sobie jeszcze np. w kredyty-chwilówki. Ja barałem dość wysoki kredyt. Z pewnością jak wyliczysz sobie wszystko to będziesz wiedzieć co i jak wyjdzie Ci to w spłacie. Ale jeśli musisz to musisz- niema wyjścia.
Adam89

Postautor: joniosz » 21 lis 2016, 12:10

Bardzo polecam chwilówki jeśli chodzi o tego typu pożyczki. Bardzo prosta sprawa. Warto pamiętać, że może zaistnieć sytuacja, w której będą chcieli zweryfikować czy też pracujesz tam gdzie podałeś przy wypełnianiu formalności ale to raczej znana prkatyka
joniosz

Postautor: BarbaraPi » 21 lis 2016, 12:58

jeśli o mnie chodzi to podczas kryzysów finansowych, pożyczam pieniądze w toforum. Są to szybkie pożyczki online. Zaświadczenie od pracodawcy i dowód osobisty wystarczy by zweryfikować Twoją rzetelność kredytową
BarbaraPi

Postautor: filter » 22 lis 2016, 13:42

jak bez bik to radziłabym sprawdzić w Toforum
filter

Postautor: tomek25 » 28 lis 2016, 8:44

Korzystałem się z freezl.pl - ładna pożyczka mają dobre oprocentowanie. Polecam)
tomek25

Postautor: Jadzian » 28 lis 2016, 19:34

szef firmy w której pracuje okazało się, że też brał u nich pożyczkę więc się uspokoiłem, bo wlasnie tez wzialem w profi Credit tylko ze on na firme a ja na osobe. firma uczciwa, żadnych problemów jeżeli klient jest uczciwy to firma tez jest uczciwa.
Jadzian

Postautor: Włodi » 29 lis 2016, 8:35

Siemnko,
Ja z kolei polecam bardzo toforum.pl podczas gdy potrzebowałem pieniędzy jakiś czas temu, poszukiwałem sposobu na szybką gotówkę. Ktoś tam polecił mi pożyczki online na dowód. Wszedłem na ich stronkę, wyliczyłem sobie wszystko za pomocą prostego suwaka, więc wiedziałem z jakimi odsetkami muszę się liczyć . Kredyt na 4 miechy...
Teraz, przed świętami również zastanawiam się nad wzięciem jakiejś pożyczki, bo pieniądze z wypłaty będą później.
Włodi

Postautor: AnnaKrawczyk » 29 lis 2016, 10:42

Ja brałam kiedyś pożyczkę online przez stronę toforum.pl. Bardzo prosto i dyskretnie.
A wiadomo, że nie zawsze potrzeba by wszyscy wiedzieli o tym, że masz problemy finansowe
AnnaKrawczyk

Postautor: tekla » 29 lis 2016, 10:57

Ja też korzystałam kiedyś z usług toforum.pl
Bardzo fajne ułatwienie, z tym, że wszystko można załatwić przez internet..
tekla

Postautor: gulgisz » 29 lis 2016, 12:49

Poszukuję właśnie pożyczek internetowych. Wejdę na ich stronkę, by zobaczyć jaką mają ofertę ;)
gulgisz

PoprzedniaNastępna