gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: gdzie najlepiej wziać pożyczke bez BIK?

Postautor: Dawid6 » 30 lis 2016, 15:35

[quote="Adam89"]Może zobacz sobie jeszcze np. w kredyty-chwilówki. Ja barałem dość wysoki kredyt. Z pewnością jak wyliczysz sobie wszystko to będziesz wiedzieć co i jak wyjdzie Ci to w spłacie. Ale jeśli musisz to musisz- niema wyjścia.[/quote]

Odkryłem, że pierwsza pożyczka w kredyty-chwilówki posiada zero procent do spłaty
Dawid6

Postautor: bankiernik » 02 gru 2016, 13:52

Czasami cięzko powiedzieć gdzie wziąć najlepszą pożyczkę czy to z bikiem czy bez. Ja kiedyś wziąłem standardowy kredyt we frankach w banku bzwbk i teraz walczę pozwem zbiorowym bo po ich przeliczeniach to była typowa masakra i z doświadczenia wiem, że nawet takie pożyczki bez bik mogą być tańsze od klasycznych bankowych ...
bankiernik

Postautor: Grażynka » 05 gru 2016, 9:55

[quote="tekla"]Ja też korzystałam kiedyś z usług
Bardzo fajne ułatwienie, z tym, że wszystko można załatwić przez internet..[/quote]

W poszukiwaniu dobrych pożyczek, widziałam właśnie sporo pozytywnych opinii na temat tej firmy. Właśnie sprawdzam co i jak
Grażynka

Postautor: irekss » 02 sty 2017, 17:43

W moim przypadku jest tak, że słaba historia kredytowa nie wyklucza spłaty zobowiązania, nawet długoterminowego. W banku oczywiście żadnych szans nie miałem. Skorzystałem po wnikliwych analizach z oferty, bo portal połączył mnie z dobrym inwestorem, który mi po prostu zaufał.
irekss

Postautor: malpa1155 » 03 sty 2017, 9:22

Ktoś tam wspominał wcześniej o toforum i ja też wskazałbym ich. Nie wiem czy na pewno to jest pożyczka bez bik ale cudownej historii kredytowej nie miałem a 600 zł dali:) tak dla podreperowania budżetu w gorszym okresie super sprawa jak dla mnie.
malpa1155

Postautor: Leszek » 04 sty 2017, 14:32

Ja brałem w chwilówki i się nie zawiodłem. Wniosek przez internet można składać, to jest dość wygodna opcja
Leszek

Postautor: pankolejarz » 23 sty 2017, 11:01

ja miałem nieciekawą historię kredytową (nie aż tak jak wygląda to u Was), ale postanowiłem ubiegać się o pożyczkę w kredytach chwilówkach, co okazało się sukcesem, bo po wypełnieniu wniosku i rozmowie z osobą obsługującą w placówce, dostałem pozytywna decyzje i wzialem kilkaset zlotych na miesiac przy zerowym oprocentowaniu. nie wiem, jak byłoby to z Wami, ale myślę, że wniosek możecie złożyć przez internet i sprawdzić, może się uda!
pankolejarz

Postautor: marekdariusz » 04 lut 2017, 3:21

a nie zastanawialiście się nad kredytem w firmie niebankowej? wiem, że jest kilka takich miejsc, znajomy brał taki kredyt w Chwilówkach, warunki były w porządku, pieniądze otrzymał szybko, ważny był konkretny cel pożyczki. na pewno krótszy czas oczekiwania i mniej formalności typowo bankowych.warto sobie poczytać!
marekdariusz

Postautor: bartek » 08 mar 2017, 12:36

W Profi Credit daja bez problemu i chyba bedziesz mial najlepsze warunki z tych wszystkich firm pozyczkowych. Banku w ogole nie biore pod uwage bo to dziadostwo
bartek

Postautor: popek79 » 08 mar 2017, 16:18

Osobiscie moge Ci polecic serwis .Korzystam z tej oferty regularnie i nigdy nie mam
zadnych problemow .Dla mnie wazne jest to,aby bylo minimum formalnosci,bez sprawdzania w BIK i szybka wyplata
pieniedzy,dlatego tez ta oferte zawsze wybieram.Mozesz tez poszukac innych firm w internecie,troche tego jest;)
popek79

PoprzedniaNastępna