Jak pożyczać legalnie pieniądze - udzielam pożyczek

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Jak pożyczać legalnie pieniądze - udzielam pożyczek

Postautor: inwestor » 28 sty 2013, 20:48

Mam spore nadwyżki finansowe i tak naprawdę nie do końca wiem jak te pieniądze mądrze zainwestować. Dlatego pomyślałem sobie, że może zajmę się pożyczaniem pieniędzy prywatnie na procent i oczywiście będę to robić za pośrednictwem internetu jednak szukam jakie są na ten temat opinie żeby wszystko było całkowicie legalnie. Jestem uczciwym inwestorem i chętnie zarobię a posiadanym kapitale jednak po pierwsze muszę mieć pewność, że nikt nigdy nie uzna mnie za jakiegoś oszusta i naciągacza, a po drugie chcę mieć z tego godziwy zarobek i pewność, że pieniądze będą do mnie wracały z każdej pożyczki. Jeśli są tutaj osoby prywatnie udzielające pożyczek to chętnie wymienię się z nimi uwagami i wysłucham co ciekawego mają na ten temat do powiedzenia.
inwestor

Pożyczanie pieniędzy prywatnie

Postautor: Inżynier Mamoń » 03 lut 2013, 10:12

Nie będziesz miał łatwo :)
W internecie jest masa ludzi szukających pożyczek, niestety bez szans na ich spłatę. Każdy z nich chce pieniądze na ładne oczy, albo pod weksel, który zupełnie niczego nie zabezpiecza.
Z drugiej strony jest też dużo oszustów żerujących na potrzebujących.

Teraz TY musisz się wpasować w to bagno.

Na pewno nie powinieneś pobierać przedpłat.
Powinieneś dobrze zaplanować metody windykacji.

Nie wiem, czy takie pożyczki prywatne Ci się opłacą....
testowe
Inżynier Mamoń

Re: Jak pożyczać legalnie pieniądze - udzielam pożyczek

Postautor: dzieffczynka1983 » 19 mar 2013, 17:39

NIe wiem jakim cudem trafiłam na ten choć krótki dialog to jednak. Ale mam prośbę do tego Pana który ewentualnie tej pozyczki chciałby udzielic by jeśli oferta jest nadal aktualna odezwał się do mnie na email effelinka22@interia.pl ...Z góry bardzo dziękuję.
dzieffczynka1983

Postautor: ewcia » 09 kwie 2013, 8:50

jesli oferta jest nadal aktualna bardzo prosze o kontakt ewciahhns@poczta.onet.pl
ewcia

Postautor: Telka » 16 maja 2013, 10:20

Jeśli zależy Ci na czasie, proponuje pożyczyć w parabanku Vivus. Pierwsza pożyczka do 1 tys. złotych na okres max. 30 dni udzielana jest całkowicie bez prowizji i odsetek. Wszystko można sprawdzić na stronie; https://www.vivus.pl. Jedyny minus jaki znalazłam, to niestety fakt, że ten parabank sprawdza historię BIK...
Telka

Postautor: grzegorz_jot » 01 wrz 2013, 19:33

Faktycznie ludzi szukających pożyczek jest mnóstwo ale niestety są to osoby poważnie zadłużone, zwykle z komornikiem, którym niestety ciężko jest zaufać... Do tego nie mają żadnego zabezpieczenia, często nawet stałej pracy a potrzebują wielkich kwot (kilkadziesiąt tysięcy). Jesli naprawdę chcesz zainwestować tę nadwyżkę to radzę w inny, bezpieczniejszy sposób lub też dobrze przygotuj się do takiego pożyczania innym - najlepiej poprzez portale SL. Przynajmniej tam sprawdzić potencjalnych klientów.
grzegorz_jot

Postautor: tomek » 27 paź 2013, 21:22

Witam. Chciałem się dowiedzieć, czy nadal jesteś zainteresowany udzielaniem pożyczek. Jeśli tak, daj znać na email tomaszkaczmar@gmail.com. Na pewno będziesz zainteresowany.

pozdrowienia Tomek
tomek

Postautor: Sylwia » 06 lis 2013, 17:55

Witam kieruję się z w-w pytaniem do Pana czy czy ogłoszenie pomocy finansowej jest nadal aktualne? Będę wdzięczna za możliwie szybką odpowiedź pod adresem sylwunia870215@gmail.com. Z góry dziękuje i Pozdrawiam.
Sylwia

Postautor: Ariel » 12 lis 2013, 22:49

Witam,

Nazywam się Ariel. Chciałbym starać się o pożyczkę u pana. posiadam udokumentowane żródło dochodu. umowa o pracę na czas określony 9 lat(tj. do 2021 roku listopad). Nie posiadam zadłużenia, aczkolwiek posiadam kredyt w banku WBK który jest regularnie spłacany(świadczą o tym dokumenty w formacie pdf pobierane z konta bankowego). moje dane moża również zweryfikować u pracodawcy. Proszę o pilny kontakt. Moje zarobki wynoszą 1500 złotych. Proszę o kontakt pod adres marver_1992@wp.pl
Ariel

Postautor: Gość » 21 lis 2013, 21:06

Możesz podjąć współpracę z firmami udzielającymi pożyczki SL. Jest ich parę i dają różne warunki. Ja osobiście nadwyżki inwestuje w pożyczki pozabankowe w Abis. Możesz inwestować różne kwoty małe i duże w wiele różnych pożyczek. Nowością jest to, że oni występują również w roli poręczyciela pożyczkobiorcy, co gwarantuje Tobie pewny zarobek z inwestycji. Abis nie bierze też żadnych wpłat jak inni, co powoduje, że mają naprawdę dużo Klientów do wyboru.
Gość

Następna