Jak pożyczać legalnie pieniądze - udzielam pożyczek

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Jak pożyczać legalnie pieniądze - udzielam pożyczek

Postautor: dodo » 16 wrz 2015, 17:28

Żal mi was. Dajecie się nabrać? W duzo lepszych i pewniejszych warunkach możecie pomóc swoim firmom biorąc wyposażenie i sprzęty w leasing. Patrzcie na przykład jakie korzystne warunki proponują
dodo

Postautor: piekar72@gmail.com » 01 paź 2015, 11:03

inwestor pisze:
> Mam spore nadwyżki finansowe i tak naprawdę nie do końca wiem jak te
> pieniądze mądrze zainwestować. Dlatego pomyślałem sobie, że może zajmę się
> pożyczaniem pieniędzy prywatnie na procent i oczywiście będę to robić za
> pośrednictwem internetu jednak szukam jakie są na ten temat opinie żeby
> wszystko było całkowicie legalnie. Jestem uczciwym inwestorem i chętnie
> zarobię a posiadanym kapitale jednak po pierwsze muszę mieć pewność, że
> nikt nigdy nie uzna mnie za jakiegoś oszusta i naciągacza, a po drugie chcę
> mieć z tego godziwy zarobek i pewność, że pieniądze będą do mnie wracały z
> każdej pożyczki. Jeśli są tutaj osoby prywatnie udzielające pożyczek to
> chętnie wymienię się z nimi uwagami i wysłucham co ciekawego mają na ten
> temat do powiedzenia.
piekar72@gmail.com

Postautor: piekar72@gmail.com » 01 paź 2015, 11:07

witam wszystkich szukam pożyczki w kwocie 65000 na 12 miesięcy pod hipotekę lub inwestora do firmy cateringowej-wspólnika do założenia firmy o profilu gastronomicznym W Warszawie bez wkładu własnego pod biznesplan....finansowanie z banku jako kredyt dla nowo powstałych firm bez potrzeby zabezpieczenia !!! ZERO RYZYKA MAJĄTKIEM WŁASNYM !!! poszukiwane TYLKO osoby które nigdy nie prowadziły działalności gosp. i bez kredytu . kontakt 608353586
piekar72@gmail.com

Postautor: Grzegorz » 23 paź 2015, 13:33

Witam. Potrzebuje pomocy od uczciwej osoby. Potrzebuje pozyczyc od 50 do 100 tys zł.Mam stała pracę z wynagrodzeniem 4tys netto miesięcznie. Bik i krd mam czyste. Jestem wpisany do ZBP do lutego 2017 roku. Z tego tytułu nie mogę uzyskać kredytu w bankach. Wszystkie zadłużenia jakie posiadalem na dzień dzisiejszy mam spłacone. Potrzebuje pilnie w/w kwoty. Mogę przedstawić wyciąg z konta, zaświadczenia o nie zalegania z us, bik, krd osobom przy podpisaniu umowy i wreczeniu pieniedzy, które zechcą mi pomoc. Proszę o poważne ofety i SMS na nr 602166301 a oddzwonie. Ustalony procent i okres spłaty.
Grzegorz

Postautor: sebixdd » 28 lis 2015, 15:28

Jeżeli kwota jest niewielka (do 3400zł) to polecam pożyczkę ratalną. Wszystko od ręki załatwisz na stronie, a okres spłaty możesz sobie rozłożyć nawet na 2 lata!
sebixdd

Postautor: GOSIA » 01 sty 2016, 11:06

Witam, kieruje pytanie do Pana, który chce pomoc finansowo ludzia z problemami, jezeli oferta jest nadal aktualna bardzo prosze o pilny kontakt mailowy malgorzatafrej018@gmail.com. Sprawa jest dosyc pilna. Pozdrawiam
GOSIA

Postautor: Goska » 31 sty 2016, 17:43

bardzo fajna pozyczka. jak się bierze z głową to naprawdę nie ma co się obawiać problemów i innych nieprzyjemności. Lendon to uczciwa firma także polecam!
Goska

Postautor: monia1271 » 05 lut 2016, 21:08

Dzień dobry. Czy pan wyżej który zaoferował pożyczkę nadal się tym zajmuje? Jeżeli tak proszę o kontakt monia1271@buziaczek.pl
monia1271

Postautor: Ula » 06 lut 2016, 22:33

A co Pan powie na legalnie wyemitowane obligacje?
Jako spółka z o.o. potrzebujemy inwestora, więc wyemitowaliśmy obligacje korporacyjne na bardzo, bardzo dobrych warunkach. Jeżeli jest Pan zainteresowany, proszę o kontakt: pirox@vp.pl
Ula

Postautor: sebix44 » 08 lut 2016, 9:50

Konsultowałem się w sprawie poważnego leasingu bez BIK z panem Maciejem Gryciukiem z firmy http://bizzona.pl. W mojej branży problemy z BIK to ma praktycznie każdy człowiek (budowlanka). Udało się pozyskać leasing na interesujących mnie warunkach i zupełnie nie miałem później problemów formalnych. Z doradcą absolutnie stały kontakt. Poza tym nie musiałem samodzielnie wyszukiwać ofert. Pan Maciej zrobił to za mnie. Pierwsze spotkanie jest u niego za darmo, więc z mojego polecenia nie wynika żadne ryzyko. Powodzenia życzę w pozyskaniu kredytu. Wiem, że to trudny kawałek chleba w Polsce dla ludzi z niepewną sytuacją w BIK.
sebix44

PoprzedniaNastępna