Jak uzyskać dostęp do BIK?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Jak uzyskać dostęp do BIK?

Postautor: kataranos » 25 sie 2015, 14:58

Chciałbym wziąć duży kredyt na zakup domu, w związku z tym, żeby uwiarygodnić się dla banku chciałbym pokazać mu potwierdzenie, że wcześniejsze kredyty (miałem ich chyba z 4-5) spłacałem na czas. Wiem, że w BIK zapisuje się historia moich kredytów jednak nie wiem czy i jak mogę uzyskać do niej dostęp? Wolałbym uniknąć pobierania dokumentów przez internet…
kataranos

Re: Jak uzyskać dostęp do BIK?

Postautor: eRzecznikBIK » 05 lut 2017, 1:13

kataranos pisze:
> Chciałbym wziąć duży kredyt na zakup domu, w związku z tym, żeby
> uwiarygodnić się dla banku chciałbym pokazać mu potwierdzenie, że
> wcześniejsze kredyty (miałem ich chyba z 4-5) spłacałem na czas. Wiem, że w
> BIK zapisuje się historia moich kredytów jednak nie wiem czy i jak mogę
> uzyskać do niej dostęp? Wolałbym uniknąć pobierania dokumentów przez
> internet…

Dzień dobry,

Raport BIK zawierający Twoją historią kredytową możesz otrzymać nie tylko drogą elektroniczną, ale również odwiedzając Centrum Operacyjnej Obsługi Klientów przy ulicy Postępu 17a w Warszawie. Kolejnym alternatywnym sposobem na otrzymanie raportu BIK jest też możliwość odebrania go osobiście w placówkach Poczty Polskiej i Banku Pocztowego. Wydrukowany raport otrzymasz tam od ręki :)

W razie dodatkowych pytań – służę pomocą.

Pozdrawiam,
eRzecznik BIK
eRzecznikBIK

Postautor: pawelss » 21 lut 2017, 8:04

Mi się udało pożyczkę szybko załatwić . Mają tutaj porównanie aktualnych ofert od różnych popularnych platform, które się w chwilówkach specjalizują. Pieniędzy akurat potrzebowałem na remont, bo dziecko za niedługo się nam urodzi i chcieliśmy z żoną odnowić pokój, odmalować, nowe meble kupić. Generalnie teraz na brak kosztów to raczej nie będę narzekał.
pawelss

Postautor: bigiss » 24 lip 2017, 18:27

Brałem chwilówkę na majówkę i bardzo nam się te pieniądze na wyjeździe przydały. Pieniądze dostałem za 0 zł także generalnie nie dołożyłem do tego interesu ani złotówki. Jakbym miał brać na procent to pewnie bym sobie darował. Pożyczki szukałem przez porównywarki internetowe i najlepsze warunki . Mają duży rozrzut, mniej i bardziej popularne firmy, także jest z czego wybierać.
bigiss

Postautor: sarikss » 08 wrz 2017, 3:02

Dużo dobrych firm pożyczkowych które głównie chwilówkami się zajmują ma porównywarka . Pokazują oferty sprawdzonych marek a nie jakiś pożyczkodawców spod ciemnej gwiazdy którzy dopiero parę miesięcy temu zaczęli działalność. Łatwo można dograć wszystkie szczegóły, od razu na stronie jest przekierowanie bezpośrednio do wniosku online. Ja na pieniądze ostatnio czekałem może parę godzin.

Ostatnio przesunięty w górę 08 wrz 2017, 3:02 przez: Anonymous.
sarikss