Jak uzyskać dostęp do BIK?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Jak uzyskać dostęp do BIK?

Postautor: kataranos » 25 sie 2015, 14:58

Chciałbym wziąć duży kredyt na zakup domu, w związku z tym, żeby uwiarygodnić się dla banku chciałbym pokazać mu potwierdzenie, że wcześniejsze kredyty (miałem ich chyba z 4-5) spłacałem na czas. Wiem, że w BIK zapisuje się historia moich kredytów jednak nie wiem czy i jak mogę uzyskać do niej dostęp? Wolałbym uniknąć pobierania dokumentów przez internet…
kataranos

Re: Jak uzyskać dostęp do BIK?

Postautor: eRzecznikBIK » 05 lut 2017, 1:13

kataranos pisze:
> Chciałbym wziąć duży kredyt na zakup domu, w związku z tym, żeby
> uwiarygodnić się dla banku chciałbym pokazać mu potwierdzenie, że
> wcześniejsze kredyty (miałem ich chyba z 4-5) spłacałem na czas. Wiem, że w
> BIK zapisuje się historia moich kredytów jednak nie wiem czy i jak mogę
> uzyskać do niej dostęp? Wolałbym uniknąć pobierania dokumentów przez
> internet…

Dzień dobry,

Raport BIK zawierający Twoją historią kredytową możesz otrzymać nie tylko drogą elektroniczną, ale również odwiedzając Centrum Operacyjnej Obsługi Klientów przy ulicy Postępu 17a w Warszawie. Kolejnym alternatywnym sposobem na otrzymanie raportu BIK jest też możliwość odebrania go osobiście w placówkach Poczty Polskiej i Banku Pocztowego. Wydrukowany raport otrzymasz tam od ręki :)

W razie dodatkowych pytań – służę pomocą.

Pozdrawiam,
eRzecznik BIK
eRzecznikBIK

Postautor: pawelss » 21 lut 2017, 8:04

Mi się udało pożyczkę szybko załatwić . Mają tutaj porównanie aktualnych ofert od różnych popularnych platform, które się w chwilówkach specjalizują. Pieniędzy akurat potrzebowałem na remont, bo dziecko za niedługo się nam urodzi i chcieliśmy z żoną odnowić pokój, odmalować, nowe meble kupić. Generalnie teraz na brak kosztów to raczej nie będę narzekał.
pawelss

Postautor: bigiss » 24 lip 2017, 18:27

Brałem chwilówkę na majówkę i bardzo nam się te pieniądze na wyjeździe przydały. Pieniądze dostałem za 0 zł także generalnie nie dołożyłem do tego interesu ani złotówki. Jakbym miał brać na procent to pewnie bym sobie darował. Pożyczki szukałem przez porównywarki internetowe i najlepsze warunki znalazłem na stronie odpowiedniapozyczka.pl. Mają duży rozrzut, mniej i bardziej popularne firmy, także jest z czego wybierać.

Ostatnio przesunięty w górę 24 lip 2017, 18:27 przez: Anonymous.
bigiss