Pożyczka bez baz

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Pożyczka bez baz

Postautor: itex94 » 02 wrz 2015, 8:39

Witam,

chciałabym polecić wszystkim oferty bez bik, oferują każdemu pożyczki różnej wysokości przy minimalnej ilości formalności bez sprawdzania BIK, BIG i KRD. Zapraszam do zapoznania się ze stroną.
itex94

Re: Pożyczka bez baz

Postautor: Kamil Płonka » 07 wrz 2015, 17:57

poważnie bez bazy?
Żyj tak jakby dzisiejszy dzień był ostatnią chwilą ;)
Kamil Płonka

Postautor: lucas33 » 18 sty 2017, 9:13

Można również zaciągnąć kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, mieszkaniowy lub inny. Gwarantują uproszczone formalności i współpracę z bankiem dla szybkiej decyzji kredytowej. To dobra oferta dla wszystkich, którzy potrzebują większej ilości gotówki.
lucas33

Postautor: ritardson » 24 sty 2017, 23:58

ja mialem nieciekawa historie kredytowa - balem sie, ze przez to nie moge liczyc na zadna pozyczke. ale kolega polecil mi kredyty chwilowki - wprawdzie oni wszystko sprawdzaja, ale jakims cudem udalo mi sie dostac kilkaset zlotych pozyczki na dobrych warunkach, jasno przedstawionych i co wazne, bylo dyskretnie. :)
ritardson

Postautor: małek » 04 mar 2017, 12:34

Bez bazy to mi się źle kojarzy:) ja korzystalem ostatnio z toforum.pl, dobre opinie widziałem, parę artykułów też mnie przekonało i warto było, kasa na koncie była i już wydana:) no ale gładko się spłaca bo rozłożone w czasie.
małek

Postautor: pablosss » 25 maja 2017, 0:27

Na colorcredit.pl masz bazę inwestorów, którzy udzielają pożyczek na indywidualnych warunkach. Miałem kilka miesięcy bezrobocia i wspierałem się pożyczką właśnie po kontakcie z inwestorem przez serwis. Kredytobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych opłat przy wyszukiwaniu pożyczek, więc nawet dla monitorowania rynku opłaca się założyć bezpłatne konto.

Ostatnio przesunięty w górę 25 maja 2017, 0:27 przez: Anonymous.
pablosss