Ekspreskasa.pl - szybka chwilówka bez zaświadczeń

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Ekspreskasa.pl - szybka chwilówka bez zaświadczeń

Postautor: ktoś » 04 lut 2013, 16:47

Ekspreskasa.pl to bardzo wygodny sposób na szybkie pozyskanie nie wielkiej kwoty pieniędzy na nie długi okres. Rzeczywiście jest to prawdziwa gotówka szybko i bez zbędnych formalności, a wszystko to można załatwić przez internet.

Ile pieniędzy i na jak długo maksymalnie można pożyczyć w ekspreskasa.pl?

Wniosek możemy składać online o pożyczkę od ręki już od 100 zł do nawet 2000 zł. Pożyczki chwilówki w powyższej firmie cechuje wygodna spłata na 15, 30 a nawet na dłuższy czas z przedłużeniem do 60 dni.

Jakich zaświadczeń wymaga ekspreskasa.pl i czy sprawdza zdolność kredytową klienta?

Żeby dostać chwilówkę wystarczy dowód osobisty i własne konto bankowe, a samo złożenie wniosku w internecie zajmuje dosłownie kilka minut. Jak widać jest to niezbędne minimum formalności.

Kto może wziąć chwilówkę?

Oferta ekspreskasa.pl dostępna dla każdego dorosłego od 21 do 70 roku życia.

Czy jest to chwilówka z możliwością przedłużenia terminu spłaty?

Tak, chwilówki ekspreskasa.pl oferują możliwość przedłużenia spłaty pożyczki na dłuższy okres.

Co sądzicie o firmie ferratum i ekspreskasa.pl? Piszcie swoje niezależne opinie i komentarze klientów.
ktoś

Wszystkie chwilówki w internecie są bez zaświadczeń

Postautor: ktoś » 10 lip 2015, 2:56

Ta oferta to jest jedna z wielu bo co najmniej kila lub kilkanaście firm pożycza pieniądze na małe kwoty i na krótki czas bez żadnego sprawdzania zaświadczeń typu o zarobkach lub o jakimś nie zaleganiu w ZUS lub US. Dzisiaj jest taka konkurencja, że jeśli jakakolwiek pożyczka chwilówka zaczęłaby wymagać te wszystkie zaświadczenia to nie miałaby nawet jednego klienta i całą kasę którą można zarobić na chwilówkach zarabiałaby konkurencja, która nie wymaga nic po za dododem osobisty.
ktoś

Re: Ekspreskasa.pl - szybka chwilówka bez zaświadczeń

Postautor: zenek » 15 lip 2015, 14:29

o, ja właśnie u nich pożyczałem pieniądze! to dobra firma, która działa naprawdę szybko i wymagają tylko dowodu osobistego, by dostać pożyczkę. mają dobre opinie, co mnie do nich właśnie przekonało. ja byłem zadowolony i mogę polecić.
zenek

Re: Ekspreskasa.pl - szybka chwilówka bez zaświadczeń

Postautor: ulicafinansowa.pl » 26 lip 2017, 12:44

Oferta jest bardzo wygodna, jednak nie wspomnieli nic o kosztach, które za tego typu usługę będą na pewno wysokie.

Ostatnio przesunięty w górę 26 lip 2017, 12:44 przez: Anonymous.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl