Lista chwilówek w Polsce - wykaz pożyczek w internecie

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Lista chwilówek w Polsce - wykaz pożyczek w internecie

Postautor: lila » 04 maja 2016, 22:07

Gdzie pobrać wniosek o pożyczkę Wonga?
lila

Postautor: wawa111 » 10 maja 2016, 10:50

Chyba lepiej brac pożyczkę z banku niż z takiej dziwnej firmy chwilówkowej, polecam najpierw rozmowę z doradcą finansowym, np tym http://1doradca.pl/ ma w ofercie 30 banków ale działa tylko na terenie Krakowa.
wawa111

Postautor: oewonga » 10 maja 2016, 17:31

lila pisze:
> Gdzie pobrać wniosek o pożyczkę Wonga?

Witam! Lila wniosek o pożyczkę w naszej firmie można złożyć wyłącznie online na stronie internetowej www.wonga.com.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: dunin » 16 maja 2016, 8:35

A jak to jest z umową o pożyczkę? W wonga wysyłacie ją na adres pocztowy?
dunin

Postautor: Panmarek » 16 maja 2016, 10:37

Chwilówek w banku nie dostaniesz... Jeśli chodzi o kredyty bankowe, to wszystko zależy na czym Ci zależy, jakiej oferty konkretnie szukasz, czy masz stałe dochody, czy też nie itp. Jak Twój BIK? Czy to Twój pierwszy kredyt? Ciężko jest polecić jakiś kredyt z tak ogromnej ilości ofert, jeśli nic nie wiemy o Twojej sytuacji oraz wymaganiach;)

Ja z doświadczenia mogę tylko polecić, bo wszystko odbywa się online, bez problemów, jesli masz stałe zatrudnienie lub też stałe wpływy na konto.
Awatar użytkownika
Panmarek

Postautor: oewonga » 24 maja 2016, 15:38

dunin pisze:
> A jak to jest z umową o pożyczkę? W wonga wysyłacie ją na adres pocztowy?

Witam! Dunin, nie zawsze przesłanie papierowej umowy jest konieczne. W wonga.com umożliwiamy również zdalne podpisanie umowy. Wystarczy, że podczas wypełniania wniosku wyrazisz zgodę, aby pełnomocnik podpisał umowę w Twoim imieniu. Ten proces jest w 100% bezpieczny: pełnomocnik otrzymuje od Ciebie pełnomocnictwo do podpisania tylko jednej i ściśle określonej przez Ciebie umowy.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji

oewonga

Postautor: iluzor » 02 cze 2016, 12:35

A o co chodzi z tą gwarancją najtańszej pożyczki? Jak jestem klientem wonga to mogę skorzystać?
iluzor

Postautor: Gość » 07 cze 2016, 20:09

Witam. Zrobiłem zestawienie najbardziej korzystnych i bezpiecznych pożyczek. Zestawienie zrobiłem z własnego doświadczenia. Niedawno otweirając prywatny biznes potrzebowałem od czasu do czasu wsparcia pożyczkowego. Niektóre pożyczki były przyjazne dla mnie bez dużych odsetek a niekiedy (zależności od kwoty) bez odsetek. Zestawienie najlepszych pożyczek znajdziecie tutaj Jest to najnowszy ranking chwilówek 2016r. życzę powodzenia
Gość

Postautor: oewonga » 07 wrz 2016, 20:40

Witam! Iluzor, niestety nie. Oferta przeznaczona jest tylko dla nowych Klientów tzn. osób, które w okresie trwania akcji wnioskują w wonga.com o pierwszą pożyczkę (pod warunkiem skorzystania z oferty wonga.com) i jest to pożyczka ratalna lub dla Klientów, którzy posiadają już pozytywną decyzję o udzieleniu pożyczki od wonga.com i w okresie trwania promocji na swoim koncie w serwisie www.wonga.com zaakceptują warunki umowy pożyczki. Osoby, które chcą wziąć kolejną pożyczkę nie są objęte promocją.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji

oewonga

Postautor: goŚĆ » 03 mar 2017, 11:25

chwilówki można sobie porównać przez .. finansową w bardzo prosty sposób
goŚĆ

PoprzedniaNastępna