Lista chwilówek w Polsce - wykaz pożyczek w internecie

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Lista chwilówek w Polsce - wykaz pożyczek w internecie

Postautor: markospolo » 22 sie 2015, 13:39

osa pisze:
> można też skorzystać z pożyczki w ferratum banku. to duża, międzynarodowa
> firma, ja ich sprawdziłam, wzięłam pożyczkę i wszystko ok. przy terminowej
> splacie nie ma problemów. mogę też dodać, że szybko przelewają pieniądze na
> konto.

przy terminowej spłacie nigdy nie ma problemów, chodzi o konsekwencje przy niespłacaniu
markospolo

Postautor: mind » 24 sie 2015, 16:05

Pomijając już nawet samą terminową spłatę, Ferratum ma chyba jedną z najdroższych pożyczek na rynku
mind

Postautor: PietrekP » 12 wrz 2015, 3:26

tez pożyczałem z lendona- warunki spoko, pieniądze szybko na koncie, fajna obsługa klienta, wszystkoo be z problemu wyjaśniają od razu. Spoko oferta
PietrekP

Postautor: markson33 » 27 wrz 2015, 3:26

Planuję urlop ale nie mam niestety oszczędności. Postanowiłem wziąć kredyt ale był z tym problem w banku. Byłem załamany, nie wiedziałem jak powiedzieć dziewczynie, że to nie wypali. Wczoraj dowiedziałem się od znajomego o stronie www.gotowkanatelefon.pl - zadzwon na nr 708577018 Już mam pieniądze na koncie i cieszę się na wspólny wyjazd!
markson33

Postautor: DoniaD » 14 paź 2015, 14:42

Też pożyczałam z lendona, bo jak remont robiłam to wymarzyły mi się lepsze, ale też droższe kafelki, a to niesytety przekraczało i to znacznie mój uciułany w ciągu roku budżecik, no i mile się zaskoczyłam jak jeszcze trafiłam na promocję. Poza tym wszystko załatwiłam internetowo, kasa przyszła szybko, no i warunki też mieli ok jak brałam. Pozdrowionka!
DoniaD

Postautor: MWConsulting » 16 paź 2015, 8:37

z chwilówek warto rozważyć: Pożyczkę Orzeł - szybkie 750zł, które można rozłożyć na raty po 50 zł z możliwością bezkosztowej wcześniejszej spłaty. Do otrzymania pożyczki wystarczy jedynie złożenie wniosku oraz udokumentowanie posiadanego dochodu. Umowę w dowolne miejsce dostarczy kurier. Akceptują zajęcia w bik, krd i innych bazach. Nie wymagają poręczycieli.
MWConsulting

Postautor: PingPong » 27 lis 2015, 5:05

Lendon faktyczmie daje radę, bez żadnych niespodzianek, pieniądze przyszły po chyba niecałej godzinie, jak miałem jakieś wątpliwości (z lenistwa nie chciało mi się szukać czegoś na stronce) to konsultantka wszystko mi wyjaśniła i to dwa razy powtórzyła bez żadnej spiny. Ja akurat nie korzystałem z promocji, ale widziałem, że mają.
PingPong

Postautor: Bernie » 29 lis 2015, 20:09

Też z Lendona brałem, już dwa razy, szybka kaska dla mnie to tylko tam, już mam zaufanie, bo oba razy obeszły się bez problemów, wszystko tak jak w ustaleniach, szybko na koncie kasa, poza tym stronka- bajka. Moge tylko polecić
Bernie

Postautor: Monika » 30 lis 2015, 20:26

Wiele firm udzielających pożyczki oferuje swoje usługi przez brokera pożyczkowego http://www.kasomatpozyczkowy.pl/
Jeżeli któremuś z nich nie spasujemy to następny może się zgodzić i tak aż do skutku. Mało kiedy się zdarza żeby formularz dla naszych klientów nie przeszedł. Warto sprawdzić
Monika

Postautor: EugeniuszKowalik » 30 lis 2015, 20:34

Ewentualnie tu można spróbować - bardzo szybka decyzja pożyczkową. Natomiast wiadomo, nie każdy ma szansę w tych czasach dostać pożyczkę chwilówkę, sam Provident posiada już bazę około 5 mln ludzi i są to ciągle Ci sami pożyczający. Trzeba szukać takich firm które przymykają jeszcze oko i dają pierwszą pożyczkę np z darmo.
EugeniuszKowalik

PoprzedniaNastępna