Potrzebna pożyczka Wroclaw

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Potrzebna pożyczka Wroclaw

Postautor: marecki » 24 lis 2016, 11:38

[quote="grzesi44"]Z tego co się orientuję to przynajmniej nie weryfikują oni swoich dłużników w bik.
Potrzeba jedynie dowód i zaświadczenie od pracodawcy w tego typu kredytach jak toforum właśnie. Poza tym, fajnie bo wszystko można załatwić online :) to cieszy w potrzebie[/quote]

potrzeba, potrzebą... jednak ciekawe w jaki sposób on weryfikują kompetentność do wzięcia kredytu?
marecki

Postautor: doradca finansowy » 24 lis 2016, 14:33

Gdyby nie udało się znaleźć nic w tej sumie zamieszczę takie zestawienie pożyczek pozabankowych. ;) Ma Pan tutaj informacje nt. Oprocentowania czy kwot, które można pożyczyć. ;) Mam nadzieję, że pomogłam. Na pewno warto pomyśleć o takim rozwiązaniu jak kilka mniejszych pożyczek, wtedy może uda się uzbierać tą właściwą kwotę ;)
A tu link: http://mswider.oferty-kredytowe.pl/m2m/pozyczkipozabankowe/
Pozdrawiam :)
doradca finansowy

Postautor: DarekBażan » 24 lut 2017, 16:51

Moge ci polecić szybkagotowka.pl, ale oni wydają maksymalnie 5000
DarekBażan

Postautor: dawid444 » 25 maja 2017, 0:24

Na colorcredit.pl masz bazę inwestorów, którzy udzielają pożyczek na indywidualnych warunkach. Miałem kilka miesięcy bezrobocia i wspierałem się pożyczką właśnie po kontakcie z inwestorem przez serwis. Kredytobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych opłat przy wyszukiwaniu pożyczek, więc nawet dla monitorowania rynku opłaca się założyć bezpłatne konto.

Ostatnio przesunięty w górę 25 maja 2017, 0:24 przez: Anonymous.
dawid444

Poprzednia