Pilnie potrzebuję pożyczki chwilówki na dowód - w Szczecinie

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Pilnie potrzebuję pożyczki chwilówki na dowód - w Szczecinie

Postautor: anna szczecin » 16 lut 2013, 12:27

W poniedziałek czeka mnie nie miłą wizyta komornika i muszę pilnie mieć dla niego pieniądze. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to mój były mąż narobił jakiś długów, które ja teraz za niego musze spłacać. Wyjechał z kraju i ślad po nim zaginął, ale długi pozostały i nie wiem już skąd mam wziąć prawie 1 tys. zł żeby oddac wszystko naraz komornikowi i mieć go z głowy. Wiem, że w Szczecinie jest kilka biur z chwilówkami i będe musiała się do nich wybrać, ale może ktoś na forum poleci mi jakieś konkretne jedno biuro gdzie szybko i na sam dowód dostanę pożyczkę chwilówkę bez żadnego sprawdzania i donoszenia zaświadczeń o zarobkach oraz o nie zaleganiu w zus i us. Wiem, że potem będę miałą spore problemy żeby to pożyczkę chwilówkę spłacać, ale wolę się tym przejmować na spokojnie potem niż teraz po weekendzie mieć zajęcie komornicze na koncie.
anna szczecin

Gdzie pożyczki chwilówki na dowód - w Szczecinie

Postautor: Inżynier Mamoń » 12 wrz 2014, 5:50

Wiesz co, sądzę, że lepiej jest poszukać pożyczek jakie można załatwić za pośrednictwem internetu. Wydaje mi się, że będą tańsze. Spróbuj może VIVUS - ostatnio mocno się reklamują i dodatkowo czytałem, że w rankingach pożyczek są najtańsi. aaa i pierwsza pożyczka u nich jest bez żadnych, dodatkowych opłat.
testowe
Inżynier Mamoń

Re: Pilnie potrzebuję pożyczki chwilówki na dowód - w Szczec

Postautor: Bantley » 15 wrz 2014, 19:51

Nie musi Pani wychodzic z domu, bo wystarczy wejśc na stronę toforum.pl , zarejestrowac się i gotowe. Jedyne co, to trzeba przesłac dowód. Nikt tam Pani nie będzie sprawdzał dochodów, historii kredytowej itd.
Bantley

Postautor: Scarlett » 03 paź 2014, 10:10

OK dzięki, dostałem pożyczkę na święta i faktycznie bardzo niskie oprocentowanie :)
Scarlett

Postautor: zuimi » 08 paź 2014, 18:05

Po co wychodzic z domu skoro można poszperac w internecie ;) Ja tam wzięłam sobie kiedyś pożyczkę na dowód na pożyczkolandii :P
zuimi

Postautor: brida » 12 lut 2015, 13:02

Na dowód można dostać tylko niewielkie kwoty, a jeśli chcesz na poważnie wnioskować o pożyczkę, to choćby poprzez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, po prostu sprawdzą wam gdzie macie o to wnioskować i w ten sposób te wnioski pójdą tam, gdzie ma to sens, ale mało kto daje takie środki na dowód, jakieś dochody trzeba posiadać.
brida

Postautor: ArkadiuszBIK » 21 lut 2015, 21:39

zakladka porównywarka pożyczek
można porównać dostępne na rynku chwilówki i wybrać najlepsza decyzja w 10 minut polecam
ArkadiuszBIK

Postautor: gerda » 22 lut 2015, 11:15

mozesz wziąć pożyczkę przez internet - polecam Ci w tej kwestii Lendon. miałam z nimi do czynienia i generalnie firma jest rzetelna i do polecenia
gerda

Postautor: edek » 12 kwie 2015, 10:34

Posiadamy bogatą ofertę pożyczek i kredytów, dzięki temu możemy pomóc znaleźć odpowiednią ofertę dla każdego - także dla osób zadłużonych, dla bezrobotnych itp. Bez bik i krd.
Nasze motto brzmi "Nie ma sytuacji bez wyjścia" - do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, skontaktuj się z nami, nie pobieramy przedpłat więc nic nie ryzykujesz . Zadzwoń po więcej szczegółów lub wejdz na stronę i napisz do nas
edek

Postautor: kampek » 10 lip 2015, 2:54

Przecie w AlfaKredyt masz 1000 zeta bez zaświadczeń i odsetek. Ta pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa. Czemu się tym nie zainteresujecie? Przecież wiadomo, że kosztów nie będzie - o ile jesteście w stanie oddać kasę terminowo.
kampek

Następna