Potrzebuję szybkiej gotówki

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Potrzebuję szybkiej gotówki

Postautor: KarolinaLinka » 03 maja 2017, 11:55

Ja brałam 600zł w toforum i polecam
KarolinaLinka

Re: Pot11rzebuję szybkiej gotówki

Postautor: zenobiusz22 » 04 maja 2017, 10:55

polecam tutaj sobie popatrzeć. Tutaj masz w jednym miejscu pare takich pozyczek do wyboru. nwet jesli jest to twoja pierwsza pożyczka w danej instytucji to jest ona za 0 zl oddajesz tyle ile bierzesz nie we wszystkich ale w niektórychj tak
zenobiusz22

Postautor: juurek888 » 25 maja 2017, 0:40

Masz bazę inwestorów, którzy udzielają pożyczek na indywidualnych warunkach. Miałem kilka miesięcy bezrobocia i wspierałem się pożyczką właśnie po kontakcie z inwestorem przez serwis. Kredytobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych opłat przy wyszukiwaniu pożyczek, więc nawet dla monitorowania rynku opłaca się założyć bezpłatne konto.
juurek888

Postautor: vassss » 21 cze 2017, 11:51

Aktualne pożyczki z dość dużej liczby firm wiszą na stronie . Różnie pożyczkodawcy są tutaj dostępni, zarówno ci bardziej popularni którzy się w telewizji ogłaszają ostatnio w reklamach, jak też firmy mniej znane. Jak potrzebowałem ostatnio zastrzyku pieniędzy w związku z awarią samochodu i wymianą części to tutaj znalazłem pożyczkę i wszystko udało się sfinalizować online w ciągu paru godzin.
vassss

Postautor: Gość » 26 cze 2017, 11:58

[quote="Sokół"]Ja raczej polecałbym sprawdzone firmy typu Kredyty Chwilówki. Do 1000 zł bez problemu, online lub w punkcie i przy pierwszej pożyczce na 0%.[/quote]

Dokladnie tak :) A w dodatku maja konsultantow 24/7, jakby ktos sobie potrzebowal pogadac :)
Gość

Poprzednia