Potrzebuję szybkiej gotówki

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Potrzebuję szybkiej gotówki

Postautor: KarolinaLinka » 03 maja 2017, 11:55

Ja brałam 600zł w toforum i polecam
KarolinaLinka

Re: Pot11rzebuję szybkiej gotówki

Postautor: zenobiusz22 » 04 maja 2017, 10:55

polecam tutaj sobie popatrzeć. Tutaj masz w jednym miejscu pare takich pozyczek do wyboru. nwet jesli jest to twoja pierwsza pożyczka w danej instytucji to jest ona za 0 zl oddajesz tyle ile bierzesz nie we wszystkich ale w niektórychj tak
zenobiusz22

Postautor: juurek888 » 25 maja 2017, 0:40

Masz bazę inwestorów, którzy udzielają pożyczek na indywidualnych warunkach. Miałem kilka miesięcy bezrobocia i wspierałem się pożyczką właśnie po kontakcie z inwestorem przez serwis. Kredytobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych opłat przy wyszukiwaniu pożyczek, więc nawet dla monitorowania rynku opłaca się założyć bezpłatne konto.
juurek888

Postautor: vassss » 21 cze 2017, 11:51

Aktualne pożyczki z dość dużej liczby firm wiszą na stronie . Różnie pożyczkodawcy są tutaj dostępni, zarówno ci bardziej popularni którzy się w telewizji ogłaszają ostatnio w reklamach, jak też firmy mniej znane. Jak potrzebowałem ostatnio zastrzyku pieniędzy w związku z awarią samochodu i wymianą części to tutaj znalazłem pożyczkę i wszystko udało się sfinalizować online w ciągu paru godzin.
vassss

Postautor: Gość » 26 cze 2017, 11:58

[quote="Sokół"]Ja raczej polecałbym sprawdzone firmy typu Kredyty Chwilówki. Do 1000 zł bez problemu, online lub w punkcie i przy pierwszej pożyczce na 0%.[/quote]

Dokladnie tak :) A w dodatku maja konsultantow 24/7, jakby ktos sobie potrzebowal pogadac :)
Gość

Postautor: lotek » 11 lip 2017, 13:48

ja brałem 2000 zł w Fundusz Korona i polecam !
lotek

Postautor: aminkoo » 08 wrz 2017, 15:43

Można wyłowić dobre chwilówki . Samych chwilówek porównują jakoś 20 różnych ze sobą, także można coś sobie dobrać. Od razu warto sobie sprawdzić dokładne warunki a zwłaszcza jak wygląda kwestia opóźnienia w spłacie. Akurat oni od razu pokazują tego typu zapisy, także nie trzeba się domyślać – co się stanie jakby spłata miała się obsunąć w czasie.
aminkoo

Postautor: jeż » 21 wrz 2017, 19:49

Czy mogę wystąpić o kolejną pożyczkę wonga, jeszcze przed spłatą poprzedniej?
jeż

Postautor: oewonga » 05 paź 2017, 15:40

jeż pisze:Czy mogę wystąpić o kolejną pożyczkę wonga, jeszcze przed spłatą poprzedniej?

Witam! Jeż, jednorazowo możesz wziąć w wonga.com tylko jedną pożyczkę. O kolejną możesz starać się zaraz po zaksięgowaniu spłaty poprzedniej. W przypadku posiadania pożyczki ratalnej może być dostępna na profilu możliwość doładowania pożyczki, dzięki czemu w prosty i szybki sposób można uzyskać dodatkową gotówkę przed całkowitą spłatą.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: arekxxx » 23 paź 2017, 20:02

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie ...pl, tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.
arekxxx

PoprzedniaNastępna