Gdzie wziąć chwilówkę?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie wziąć chwilówkę?

Postautor: artur » 21 mar 2017, 15:07

Raz w życiu mi się zdarzyło brać chwilówkę i było to stosunkowo niedawno. Ja korzystałem z ich porównywarki . Duży wybór pożyczek mają, w tym też są oferty bankowe. Ja akurat w banku nie miałem czego szukać, na szczęście jest coraz więcej parabanków gdzie można dużo szybciej i łatwiej dostać decyzję. Pieniędzy potrzebowałem dość pilnie w związku z małą awarią w mieszkaniu – hydraulika. Musiałem fachowca opłacić.
artur

Postautor: JacekOsik » 21 mar 2017, 20:12

20 firm oferujących 100% darmowe chwilówki na dowód na stronie przelewy na konto w kilka minut, polecam
JacekOsik

Postautor: Maciek81 » 16 cze 2017, 22:16

No właśnie. Ludzie myślą, że chwilówki dają 3 firmy - te co się reklamują w tv. Tymczasem mamy ich do wyboru chyba z 50 i czasem warto przejrzeć, która firma może dać nam np. pierwszą pożyczkę za darmo jak na stronie
Maciek81

Postautor: pawel99 » 10 lip 2017, 10:11

Brałem chwilówkę na majówkę i bardzo nam się te pieniądze na wyjeździe przydały. Pieniądze dostałem za 0 zł także generalnie nie dołożyłem do tego interesu ani złotówki. Jakbym miał brać na procent to pewnie bym sobie darował. Pożyczki szukałem przez porównywarki internetowe i najlepsze warunki znalazłem na stronie. Mają duży rozrzut, mniej i bardziej popularne firmy, także jest z czego wybierać.
pawel99

Postautor: agata » 19 wrz 2017, 20:44

w Łodzi najlepsze biuro kredytowe to CREDIT BANQUE - obok Galerii Łódzkiej

Ostatnio przesunięty w górę 19 wrz 2017, 20:44 przez: Anonymous.
agata

Poprzednia