Gdzie wziąć chwilówkę?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Gdzie wziąć chwilówkę?

Postautor: Roberto1 » 21 gru 2016, 11:47

Hejka! Potrzebuję dobrej firmy oferującej chwilówki. Aktualna sytuacja życiowa zmusiła mnie do pożyczenia dwóch tysięcy. Czy zna ktoś może miejsce w którym dostanę takie pieniądze na małym oprocentowaniu?
Roberto1

Re: Gdzie wziąć chwilówkę?

Postautor: kochamcome » 04 sty 2017, 12:38

Zastanów się nad takim rozwiązaniem, to trochę ryzykowne. Choć z drugiej strony rozumiem, bo sam byłem w podobnej sytuacji. Spróbuj poszukać na stronie finansowej
kochamcome

Postautor: paczulinka » 09 sty 2017, 8:58

Koledze pewnie chodziło o finansową :P Mój brat korzystał z ich usług, pożyczał 1,5k i w sumie oddawał niewiele więcej, także myślę, że to spoko opcja.
paczulinka

Postautor: tadek » 20 sty 2017, 19:20

lepiej weź w Profi Credit, w Profi dużo osób bierze pozyczki i jakos nikt nie narzeka, ja tez bralem rok temu jeszcze spłacam, ale jest wszystko ok porządna firma, są w całej Polsce wiec pewnie sobie oddział znajdziesz na mapie
tadek

Postautor: gryzmou » 21 sty 2017, 11:05

Hmm, nie do końca taka kwota jak potrzebujesz ale całkiem tanio i na kilka rat jest w toforum.pl ale maks tysiąc do wzięcia. Mi to raz uratowało skórę ale brałem maks u nich i jeszcze pożyczyłem u rodziny trochę. Kombinuj.
gryzmou

Postautor: Kacper N » 23 sty 2017, 8:19

Tych z toforum też polecam, brałem kilka razy tą maksymalną kwotę i dzięki temu trochę "okrzepłem" z kasą ale wiem, że mam szczęście, że zaplanowałem to dobrze.
Kacper N

Postautor: fiołek » 28 sty 2017, 21:27

z bankami to jest roznie. mozesz miec dobre checi a moze byc tak ze w ogole bank Ci nie przyzna kredytu i stracisz kilka miesiecy latania z papierkami, w Profi Credit szybciej dostajesz kase, przyznają na oświadczenie
fiołek

Postautor: RoxaGG » 02 mar 2017, 21:54

Z mężem braliśmy taką chwilówkę w toforum na początku roku szkolnego, bo miesiąc był gorszy, a jedno dziecko w gimnazjum, drugie w podstawówce. Wiadomo, wyprawka szkolna troche kosztuje. I na spokojnie oddalismy w październiku i kolejnych miesiącach, jak sytuacja już sie troche 'uspokoiła'.
RoxaGG

Postautor: dem3000 » 06 mar 2017, 18:37

ogolnie profi credit w Polsce to chyba najlepsza opcja dla tych co potrzebuja kasy na szybko a nie chca albo nie moga isc do banku. W Profi nie ma biurokracji, kase sie dostaje na oswiadczenie i za to duzy plus
dem3000

Postautor: Mak » 09 mar 2017, 11:44

Ja biorę pożyczki w Kasomacie. Szybko i bez zbędnych formalności.
Mak

Następna