Czy Wonga pożycza osobom bezrobotnym ?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Czy Wonga pożycza osobom bezrobotnym ?

Postautor: Tatka » 05 sty 2017, 8:52

Czy osoba czysta w BIKach, KRD i innych, ale obecnie niepracująca może pożyczyć w Wonga pieniądze ?
Aktualnie jestem na utrzymaniu męża i nieoficjalnie sobie dorabiam na sprzątaniu mieszkań. Chcę sobie coś kupić i potrzebuję pożyczki na 60 dni. Spokojnie spłacę za dwa miesiące z tego co zarobię. Czy w Wonga mogę liczyć na pożyczkę?
Nie ukrywam, że interesuje mnie ta pierwsza prawie za darmo.
Tatka

Re: Czy Wonga pożycza osobom bezrobotnym ?

Postautor: Specyficzny » 05 sty 2017, 19:21

Biorą pod uwagę, że Wonga deklaruje sprawdzanie zdolności kredytowej, to raczej wymaga zatrudnienia. Żeby się upewnić, to po prostu zawnioskuj u nich o pożyczkę i będzie wszystko jasne.
Ja już brałem, ale mam zatrudnienie.
Specyficzny

Postautor: AGP » 05 sty 2017, 20:37

Nie nie ma szans. Wonga nawet "robotnym" czasem nie pożycza.
Ogólnie ludzie piszą chyba dość dobre opinie o Wonga: https://antyranking.blogspot.com/2016/0 ... 500-z.html

Ale powiem Ci jak mój przypadek z Wonga wyglądał z tą pożyczką za 10 zł. Najpierw kazali mi dosłać potwierdzenia przelewów wynagrodzenia i skan dowodu osobistego, a potem i tak odmówili, a chciałem pożyczyć 200 zł tylko. Także Wonga jest dość restrykcyjna. Jak się zapytasz o przyczynę to powiedzą, że Wonga jest odpowiedzialnym pożyczkodawcą. Mogą też sprawdzać BIK.
Z drugiej strony może i to i lepiej, bo ludzie się często bezmyślnie zadłużają i potem jest wielki problem, którego nie da się przeskoczyć. Jak jesteś bezrobotny to z czego to spłacisz?? Jak nie spłacisz to Ci dług będzie rósł w astronomicznym tempie.
AGP

Postautor: oewonga » 02 kwie 2017, 17:25

Witam! AGP, w wonga.com standardowo nie wymagamy przedstawiania zaświadczeń, np. o zarobkach. Jednak prosimy pamiętać, że jako odpowiedzialny pożyczkodawca możemy w indywidualnych przypadkach poprosić o przesłanie dodatkowych dokumentów (tak musiało być w Twoim przypadku). Korzystając z okazji dodam, że w wonga.com mamy standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: Judytkka » 11 kwie 2017, 21:58

Czy zdążę jeszcze z pożyczką wonga na święta? Trochę mi brakuje, a zjeżdża się cała rodzina.
Judytkka

Postautor: oewonga » 20 kwie 2017, 17:38

Judytkka pisze:Czy zdążę jeszcze z pożyczką wonga na święta? Trochę mi brakuje, a zjeżdża się cała rodzina.

Witam! Judytkka, mam nadzieję, że udało Ci się złożyć wniosek w wonga.com i otrzymać pożyczkę na Wielkanoc. Jako przedstawiciel firmy zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pożyczek udzielanych przez naszą firmę. Na rynku polskim udzielamy pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: Sokół » 16 maja 2017, 11:17

A może jak nie w Wonga, to w Kredyty-Chwilówki spróbować? Oni raczej dają, przy kwotach do 1000 zł, a można pierwszą na 0% dostać.
Sokół

Postautor: mniamk » 24 lip 2017, 19:13

[quote="Sokół"]A może jak nie w Wonga, to w Kredyty-Chwilówki spróbować? Oni raczej dają, przy kwotach do 1000 zł, a można pierwszą na 0% dostać.[/quote]

Ja bralem w kredytach chwilowkach i moge powiedziec z czystym sumieniem, ze ich polecam :) Dokladnie jest tak, jak mowisz
mniamk

Postautor: taptak » 31 lip 2017, 22:02

Oferta wonga wyróżnia się na rynku pożyczek. W promocyjnej wersji jest bardzo korzystna. Ciekawi mnie jak jest z kolejna pożyczką? Jakie są jej koszty?
taptak

Postautor: marek33 » 07 sie 2017, 11:33

Podpowiadałbym takie strony. Tutaj masz info o aktualnych stawkach w ponad 20 różnych firm pożyczkowych. Nie trzeba od jednej firmy do drugiej przeskakiwać i sprawdzać osobno ich stronek, tylko wszystko można z pozycji jednego serwisu przejrzeć. Duża oszczędność czasu i też oszczędność w portfelu.
marek33

Następna