Dobre chwilówki dla bezrobotnych

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Dobre chwilówki dla bezrobotnych

Postautor: Specjalistka » 17 sty 2017, 10:19

Nie znalazłam nigdzie dobrej listy firm pożyczających chwilówki dla bezrobotnych. Mam na myśli takich oficjalnych bezrobotnych - bez zaświadczenia o zatrudnieniu. Ja przykładowo sprzątam mieszkania i domy w swoim mieście, ale nie jestem zatrudniona, nie prowadzę też działalności, bo nie stać mnie na ZUS.... Potrzebuję nieraz pożyczać pieniądze właśnie tak na 30, 60 dni.
Czy macie sprawdzone firmy chwilówkami bez zaświadczeń o pracy ?
Specjalistka

Chwilówki bez zaświadczeń o zatrudnieniu

Postautor: Pisarz » 18 lut 2017, 11:28

Większość firm nie wymaga żadnych zaświadczeń o zarobkach. Większość też nie sprawdza faktycznie stanu zatrudnienia, ale praktycznie wszyscy wymagają podania źródła dochodów.
Ktoś, kto nie ma oficjalnego zatrudnienia raczej nie ma szans na pożyczkę. Nawet jak ma czyste bazy i dobre BIKi, to i tak nikt mu nie pożyczy.
Pisarz

Re: Dobre chwilówki dla bezrobotnych

Postautor: martroh » 27 lip 2017, 12:46

Chwilówki generalnie dają bez zaświadczeń, a tak btw to nie za dobry pomysł jak jesteś bezrobotny
martroh

Re: Dobre chwilówki dla bezrobotnych

Postautor: wqejttt » 07 sie 2017, 11:31

Z jednej strony dobrze że jest tak dużo firm pożyczkowych a z drugiej faktyczne można się zagubić w tym morzu ofert. Jak potrzebowałem 3 tyś ostatnio dość pilnie to wszystko załatwiłem internetowo przez stronę ...pl. To jest porównywarka, także mogłem sobie przejrzeć kilkadziesiąt ofert i wziąć tę najlepszą. Mimo że szybkie pożyczki są brane często w pośpiechu to jednak warto choć małe porównanie ofert zrobić nim się wniosek złoży.
wqejttt