Dobre chwilówki dla bezrobotnych

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Dobre chwilówki dla bezrobotnych

Postautor: Specjalistka » 17 sty 2017, 10:19

Nie znalazłam nigdzie dobrej listy firm pożyczających chwilówki dla bezrobotnych. Mam na myśli takich oficjalnych bezrobotnych - bez zaświadczenia o zatrudnieniu. Ja przykładowo sprzątam mieszkania i domy w swoim mieście, ale nie jestem zatrudniona, nie prowadzę też działalności, bo nie stać mnie na ZUS.... Potrzebuję nieraz pożyczać pieniądze właśnie tak na 30, 60 dni.
Czy macie sprawdzone firmy chwilówkami bez zaświadczeń o pracy ?
Specjalistka

Chwilówki bez zaświadczeń o zatrudnieniu

Postautor: Pisarz » 18 lut 2017, 11:28

Większość firm nie wymaga żadnych zaświadczeń o zarobkach. Większość też nie sprawdza faktycznie stanu zatrudnienia, ale praktycznie wszyscy wymagają podania źródła dochodów.
Ktoś, kto nie ma oficjalnego zatrudnienia raczej nie ma szans na pożyczkę. Nawet jak ma czyste bazy i dobre BIKi, to i tak nikt mu nie pożyczy.
Pisarz

Re: Dobre chwilówki dla bezrobotnych

Postautor: martroh » 27 lip 2017, 12:46

Chwilówki generalnie dają bez zaświadczeń, a tak btw to nie za dobry pomysł jak jesteś bezrobotny
martroh

Postautor: wqejttt » 07 sie 2017, 11:31

Z jednej strony dobrze że jest tak dużo firm pożyczkowych a z drugiej faktyczne można się zagubić w tym morzu ofert. Jak potrzebowałem 3 tyś ostatnio dość pilnie to wszystko załatwiłem internetowo przez stronę ...pl. To jest porównywarka, także mogłem sobie przejrzeć kilkadziesiąt ofert i wziąć tę najlepszą. Mimo że szybkie pożyczki są brane często w pośpiechu to jednak warto choć małe porównanie ofert zrobić nim się wniosek złoży.
wqejttt

Postautor: paczulinka » 21 sie 2017, 9:56

No to porównanie to wiadomo, chyba nikt w ciemno nie bierze pierwszej lepszejz reklamy w tv albo gdzieś?
paczulinka

Postautor: kochamcome » 22 sie 2017, 7:32

W sumie to kto wie, może nie wszyscy ludzie wiedzą o czymś takim jak porównywarka ;) Ja w sumie też nie jestem jakaś super biegła w tym, z takich rzeczy to korzystałam tylko i wyłącznie
kochamcome

Postautor: paczulinka » 23 sie 2017, 8:31

Ja też nie, ale jak tak patrzyłam w necie no to na oferty na finansowej a potem bezpośrednio na stronach tych firm, które mnie zaintersowały.
paczulinka

Postautor: DoradcaSzybkaMoneta » 23 sie 2017, 9:10

Witam,

Jako Polska firma - Szybka Moneta, oferujemy między innymi darmową pożyczkę do 2100 PLN. Cała obsługa jest niezwykle szybka i nastawiona na klienta. Przez formularz na naszej stronie udzielamy pożyczek dla osób w wieku od 20 do 75 lat. Cechują nas przejrzyste zasady i zawsze miła obsługa. Warto zastanowić się nad pożyczką, zwłaszcza, że wyżej wspomniana nie opiewa na żadne dodatkowe koszty.

Pozdrawiam
Doradca Szybkiej Monety - szybka-moneta.pl
DoradcaSzybkaMoneta

Postautor: Arek88 » 12 paź 2017, 17:06

Z pożyczkami na tak zwany dowód większych doświadczeń nie mam, w sumie raz w życiu mi się zdarzyło i to w tym roku. Kupowałem samochód, trafiła się okazja i nie za bardzo mogłem czekać na przelew z pracy. Pożyczkę wyszukałem sobie przez stronę ...pl. Pokazują różne oferty, jak na dłoni widać kto i ile bierze, także można sobie łatwo dobrać tę optymalną dla siebie. Wszystko zależy od kwoty o jaką się wnioskuje i czasu spłaty.
Arek88

Postautor: krzysztof33 » 18 paź 2017, 9:22

Parę tygodni temu brałem pożyczkę od parabanku l i poszło okej. Udało się spłacić bez niespodzianek. Z resztą nawet jakbym miał jakieś opóźnienie to nie odbiło by się to jakimiś dużymi karami. Pieniędzy potrzebowałem na końcówkę miesiąca, bo niestety do wypłaty został tydzień a ja już prawie konto wyzerowałem...Błąd w obliczeniach ;-)
krzysztof33