Pożyczka 5 tysięcy

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Pożyczka 5 tysięcy

Postautor: babtu » 27 lut 2017, 7:16

Potrzebuję 5 tysięcy na okres roku. Nigdy nie braliśmy wcześniej pożyczek.
U kogo możemy liczyć na taką kwotę? Przeglądałem strony firm znanych z reklam, ale wszędzie na starcie nie ma szans na taką kwotę, a okresy spłaty naprawdę krótkie. Gdzie szansa na lepsze warunki?
babtu

Re: Pożyczka 5 tysięcy

Postautor: jacekk » 28 lut 2017, 7:08

W Mikro Rata dostaniesz spłatę nawet na 2 lata przy pierwszej pożyczce - bardzo rzadko coś takiego pojawia się w ofertach firm. Kojarzysz? Od razu na stronie masz pokazany kalkulator, który pokazuje ile środków otrzymasz i na jakich warunkach, jak wysoka będzie rata. Ale nawet przy rozłożeniu tego na maksymalny okres RRSO wychodzi bardzo racjonalne...
jacekk

Postautor: kosiak » 01 mar 2017, 7:39

10 tysięcy tam dają, nie 5. Pierwszy raz widzę, że ktoś daje takie warunki. Skąd to się bierze? Bo rozumiem, że przy którejś kolejnej pożyczce można dostać większą kwotę, ale oni tutaj to dają przy pierwszej. Gdzieś jeszcze można coś takiego dostać? I ta oferta to jest na stałe? W kwietniu będę potrzebował takiej kwoty.
kosiak

Postautor: babtu » 02 kwie 2017, 16:51

Dzięki, wniosek poszedł dzisiaj rano, powinienem do końca dni dostać odpowiedź.
Nie potrzebuję aż 10 tysięcy - wnioskowałem o 5. Rata wychodzi naprawdę w porządku, na poziomie 500 zł.
Będzie można spokojnie spłacać, a jeśli się uda, to załatwimy to jeszcze przed terminem.
babtu

Postautor: Swat Mateusz » 16 maja 2017, 19:36

Pożyczki w 24H ! Do ręki brak ukrytych kosztów.
Jasne zasady,
Raty tygodniowe lub miesięczne,
Złóż wniosek za darmo!
Sam decydujesz o wysokości raty,
Bez zbędnych formalności
Bez BIK
Od 500 do 5000
Zadzwoń już teraz złóż wniosek i patrz jak spełniają się marzenia !
666 049 666.
Swat Mateusz

Postautor: czetner » 22 maja 2017, 9:36

W Inbank też przyznają środki całkowicie online, w sensie - bez papierowej analizy i pojawiania się w placówce. Dużo większe kwoty do zyskania, kilka razy niższe RRSO, ale też trzeba wykazać stałe i odpowiednie dochody, nie mieć negatywnych wpisów w BIK. Wiadomo, że do kosztów pożyczki, to tej oferty absolutnie nie ma co porównywać. Zupełnie inny typ.
czetner

Postautor: gosc » 07 wrz 2017, 19:03

A można gdzieś w Inbank wyliczyć zdolność kredytową? Taką realną, biorąc pod uwagę dochody?
Nie wiem czy wnioskować. Zakładam, że w rankingach brano pod uwagę jakiegoś wzorcowego klienta i jednak sam na takie warunki nie mam co liczyć. Co do jednak RRSO to rzeczywiście potwierdzam - u nich jest zdecydowanie najniższe na tle rynku.

Ostatnio przesunięty w górę 07 wrz 2017, 19:03 przez: Anonymous.
gosc