Nie ma takich pożyczek !!!

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Nie ma takich pożyczek !!!

Postautor: Iks » 10 lip 2015, 2:56

Ogarnijcie się ludzie!!! Nie spotkalem się, choć przeszukałem wszystkie popularne oferty (a przynajmniej większość). Parę złotych mnie to kosztowalo(wymagane przelanie od 1gr, do 1zł na konto kredytodawcy). Wniosek jest jeden - Nie ma ani jednej firmy pożyczkowej udzielającej pożyczek bez sprawdzania w bazach BIG, BIK i KRD.
Precyzyjnie mówiąć - jest jedna, na literę "P", o której i tak wszyscy wiedzą. Reszta to niestety lipa. A może to jest tak, że "grosz do grosza...". W końcu tych opłat nikt mi nie zwrócił, a chętnych frajerów pewnie nie brakuje.
Iks

Re: Nie ma takich pożyczek !!!

Postautor: ulicafinansowa.pl » 13 lip 2015, 8:53

Każda firma szuka jakiegoś zabespieczenia przed udzieleniem pożyczki. Niektóre wykorzystują tylko chwyty marketingowe aby naciągnąć desperatów.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: klucznik » 11 wrz 2016, 15:03

To wiadomo, że nie znajdziemy pożyczki taniej. Czyli biorę 10tys. a oddaję 100 zł więcej. Takie to tylko u pracodawcy.
Ja też długo szukałem i wszyscy mówią, że koszt to 5 czy 6% tylko nie wspominają, że miesięcznie, czyli 60-72% w skali roku!!!
Rozsądnbą propozycję na 2% dostałem w aspekt group, ale dla mnie to też jest sporo...
klucznik

Postautor: majkaaa » 27 mar 2017, 13:16

dlatego, żeby się nie rozczarować warto porównać sobie oferty i zobaczyć gdzie kantują nas najmniej, np na .. finansowej
majkaaa

Postautor: Kataria » 31 maja 2017, 13:38

Zdecydowanie najlepsza chwilówka z jakiej korzystałam to Money man, wziełam tam pożyczkę zupełnie za darmo.
Kataria

Postautor: tomek25 » 13 cze 2017, 13:14

Ostatnio za darmo brałem na gotówce, ile wziąłem tyle oddałem, jedyna uwaga że musi to być spłacone w terminie, może tam dzień lub dwa można się spóźnić, ale nie więcej, bo to już będzie nie darmowa=)
tomek25

Postautor: Ania » 24 lip 2017, 19:12

Tak źle aż nie jest. Problem w tym, że firmy różnie wypisują bazy, które sprawdzają. Zobacz zestawienie. Masz możliwość przeszukania i wykluczenia wybranej bazy. Poczytaj o formularzu informacyjnym i weryfikacji pożyczkobiorcy w bazach. Klient musi otrzymać informację w jakiej bazie był sprawdzany w przypadku odmowy udzielenia pożyczki.

Ostatnio przesunięty w górę 24 lip 2017, 19:12 przez: Anonymous.
Ania