Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej

Postautor: barmot » 10 lip 2015, 2:54

Ludzie, po co sobie utrudniacie na siłę? Macie takie Alfa Kredyt i darmowe pożyczki, przynajmniej te pierwsze, dostajecie tysiaka. Wiadomo, że kwota nie powala, ale w banku przy takich sumach jest normalna procedura, a tutaj jednak kasę dostajecie w ciągu kilku minut.
barmot

Postautor: Laszlo » 27 lip 2015, 10:06

Czy przy pożyczce do 5000 zł taie firmy jak Provident, czy Skok sprawdzają zdolność kredytową ?
Mam dobrze płatną pracę, ale nie mam zaświadczenia o dochodach - wiadomo praca bez zatrudnienia. Musze pożyczyć gdzieś 5000 zł, ale nie na lichwę. Zaproponujcie coś.
Laszlo

Postautor: PIR » 03 wrz 2015, 12:46

Witam,
Zajmujemy się pomocą w uzyskaniu kredytu gotówkowego w Banku. 100 % przyznawalności.
Zapraszam 796-500-222
PIR

Postautor: maszulka » 07 wrz 2015, 11:14

Najlepiej jest najpierw się udać do dobrego doradcy finansowego, np. w agencji usług finansowych, która jest na srebrnej w warszawie. Mi Pani pomogła uporać się z negatywną historią kredytową, bo miałem wpis w bik. Potem pomogła mi uzyskać kredyt na zakup mieszkania. Tak więc opłaciło się zainwestować w pomoc.
maszulka

Postautor: lucas33zz » 15 wrz 2015, 9:42

Znalazłem taką firmę online: www.gotowkanatelefon.pl - zadzwon na nr 708577018 Teraz za każdym razem tam pożyczam pieniądze. Mają bardzo atrakcyjne warunki! Nigdzie indziej takich nie znalazłem, więc wyróżniają się na rynku. Polecam każdemu
lucas33zz

Postautor: czyszczeniebiku » 18 paź 2015, 20:53

Szanowni Państwo,

jeżeli ktoś miał problem z długami, figuruje w BIKu, zobowiązanie zostało już spłacone, a chciałby wziąć kredyt ze względu an trudną sytuację finansową, mogę Państwu przedstawić ofertę czyszczenia biku. Oczywiście, nie da się wyczyścić wszystkiego, ale część jest możliwa. Jeżeli chcą Państwo polepszyć swoją historię kredytową, to zapraszam do skorzystania z oferty profesjonalnej firmy, która nie obiecuje złotych gór, a jedynie spełnia to, co prawdziwe i realne.

Polecamy wejść na czyszczeniebiku.pl i wypełnić formularz.

Pozdrawiamy,

zespół czyszczeniebiku.pl
czyszczeniebiku

Postautor: Barti880 » 03 gru 2015, 12:46

Don Pedro pisze:
> Sprawdziłem Kokosa i Zakre i z tego co widzę to małe kwoty tam pozyczają i
> raczej tylko zaufanym uzytkownikom. W exit pozyczki i Abisie złożyłem
> oferty, bo bardzo zależy mi na kasie.Na exitpożyczki znalazł się Inwestor i
> co prawda zmienil troche moją oferte i obnizyl kwote pozyczki ale zgodzilem
> sie bo kazda kwota mnie ratuje. Po świętach spotykamy się i podpisujemy
> umowe. Na abisa czekam i mam nadzieje że sie doczekam bo do pełni szczęscia
> jeszcze mi troche brakuje. Dzięki Jaro za podpowiedzi :)

Nie łódź się na exit to oszuści!! Zadzwonił do mnie stamtąd niby inwestor przesłał wstępną umowe powiedział 2 dni przed spotkaniem, że muszę zrobić aktywację danych i przelać 40zł i jak to zrobię to na drugi dzień się spotykamy. Gościu do dnia dzisiejszego się nie odezwał. Dla tego zadzwoniłem na infolinię do tej firmy okazało się, że to nie inwestor tylko zwykły doradca. Więc tak w tych czasach robi się sztuczne statystyki i robi się ludzi w czują. Witamy w Pl
Barti880

Postautor: bozkai880 » 05 gru 2015, 9:43

Takie duże kwoty bez BIK to ryzykowne brać w chwilówkach... zjedzą Cie koszty, tak myślę. Mniejsze kwoty można teraz brać praktycznie we wszystkich parabankach, koszty są podobne. Ale tak jak piszą przedmówcy, wart korzystać z tych sprawdzonych.
http://buchhalter.opole.pl/
bozkai880

Postautor: Maracelinaa » 08 sty 2016, 11:44

Myślę, że możesz poszukać czegoś tutaj https://www.wonga.pl . Sama nie mam wiekich dochodów i skazana na porażkę szukałam czegoś i właśnie w Wondze mi się udało. Myślę, że warunki tez ok. Pozdrawiam
Maracelinaa

Postautor: oewonga » 10 lut 2016, 9:53

Witam! Maracelinaa, dziękuję za zapoznanie się z naszą ofertą. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni w wonga.com wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Dodam, że jako odpowiedzialny pożyczkodawca, podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

PoprzedniaNastępna