Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej

Postautor: Borewicz » 30 sty 2015, 10:55

Dostałem pieniadze w exit pozyczkach. Po trzech tygodniach jak już mialem ich przeklinac znalazl sie inwestor ktory wyplacil mi pozyczke. Fakt ze chcialem 10 tys a dostalem 8 tys ale i tak pozytywnie
Borewicz

Postautor: Mała1979 » 25 lut 2015, 3:41

Mogę polecić toforum.pl dzwonisz składasz wniosek i otrzymujesz pożyczkę. Nie pobierają żadnychnych opłat dodatkowych za udzielenie takiej pożyczki, nie sprawdzają też w biku i innych tego typu rejestrach. Na prawdę polecam sama skorzystałam.
Mała1979

Postautor: mosiak » 09 mar 2015, 13:03

Wszystko składałem przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, i tak jest lepiej, bo macie porównaną większą ilość ofert i macie też podstawy do jakiejś sensownej decyzji. A tak? Bardzo łatwo można wtopić i władować się w przesadnie drogą ofertę. Po co?
mosiak

Postautor: bluspc » 21 mar 2015, 11:35

Wydaje mi się, że bez problemu otrzymasz chwilówkę
http://blue-space.eu/druk-wielkoformatowy/plakaty/
bluspc

Postautor: Kamil » 22 mar 2015, 14:02

Do 20,000 zł bez zaświadczeń o zarobkach - więcej informacji na stronie

Tylko teraz promocja kredytu - do 90 dni odsetki 0 %, bez prowizji za udzielenie, nic nie ryzykujesz !
Kamil

Postautor: karsin » 25 mar 2015, 12:35

Np. w AlfaKredyt masz ten tysiąc za darmo bez sprawdzania BIK. Przy pożyczkach mało kto sprawdza bazy, a pierwsze w sensownych firmach są za darmo. Tylko nie szukajcie tych pożyczek po dziwnych wynalazkach - trudno wtedy powiedzieć jakie ciekawostki widać w umowach. Tylko pewne firmy.
karsin

Postautor: husiel » 27 mar 2015, 12:42

Jak jest w AlfaKredyt? Np. da się zrobić tak, że ja wezmę jedną pożyczkę na siebie, drugą żona, a trzecią córka?
Potrzebujemy właśnie takiej kwoty. Nie czepią się?
husiel

Postautor: weratus » 27 mar 2015, 16:36

Witam,
Z tym Hipoprofit to chyba już przeszłość bo nigdzie nie mogę się zalogować do nich.Strona pod linkiem nie odpowiada tak jak by jej już nie było.Czy w ogóle jeszcze jest ten
portal?
weratus

Postautor: brokas » 31 mar 2015, 12:08

W AlfaKredyt ta pierwsza pożyczka jest całkowicie darmowa - żadnych odsetek nie ma. Normalnie jest na 30 dni spłata, ale można dłużej, tylko wtedy już dochodzą dodatkowe koszty. Najlepiej spłacić w ten miesiąc. A co do kredytu - bez zdolności kredytowej nikt ci go nie da.
brokas

Postautor: markiszon » 10 kwie 2015, 12:22

Przez GTF wszystko załatwialiśmy - tj. przez doradcę. Tak było po prostu dużo łatwiej - nie da rady samodzielnie porównać aż taką ilość ofert, a jednak oni to zrobili za nas, bez brania za to kasy. Różnice w kwotach tj. całkowitych kosztach pożyczek są naprawdę mega wysokie.
markiszon

PoprzedniaNastępna