Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej

Postautor: wawa111 » 08 cze 2016, 2:01

Zawsze zdolność można jakoś zbudować, nie ma co samemu chodzić po bankach, najlepiej doradzi ci fachowiec. Udaj się np do tego Pana http://1doradca.pl/ działa w Krakowie i okolicach.
wawa111

Postautor: wst65 » 01 paź 2016, 10:49

Może firma finansowa? Ja jestem właśnie w takiej sytuacji, że potrzebujemy kredytu bez bik i zastanawiamy się z mężem, którą oferte wybrać. Doradzono nam ogólnie że w naszej sytuacji najlepsza będzie prywatna firma. Sporo osób poleca tą http://kredytykonsolidacyjne.org/ - mają dobre opinie z tego co widziałam.
wst65

Postautor: PiotrPraszewski » 24 lip 2017, 18:39

Brak zdolności kredytowej wcale nie przekreśla szansy na otrzymanie dodatkowych pieniędzy, jednak trzeba wiedzieć gdzie szukać ofert i jak negocjować. Jak macie problem z uzyskaniem kredytu ze względu na niskie dochody czy ilości posiadanych zobowiązań . Oni udzielają wsparcia w takich sytuacjach, znajdziecie tam pośredników finansowych, którzy służą radą i pomocą w znalezieniu dobrej oferty kredytowej.
PiotrPraszewski

Postautor: ewelina_posrednictwo » 19 wrz 2017, 20:34

Witam :)
To, że bank nie chce nam udzielić kredytu, bo nie mamy zdolności, nie oznacza końca świata :) Dlaczego?
Już wyjaśniam. Przede wszystkim nie idź po najmniejszej linii oporu, jaką jest chwilówka, bo to tylko pogorszy całą sytuację i naprawdę, wierz mi, możesz mieć przez to masę długów. Najlepszą opcją jest spotkanie się z pośrednikiem i rozmowa na temat ubiegania się o kredyt. Nie masz długów, komornik Cię nie ściga, masz stałą pracę? Zatem w czym problem? Tutaj możesz poczytać, gdzie uzyskać pomoc w celu osiągnięcia upragnionego kredytu: dobrekredytowanie.pl/gdzie-pozyczyc-pieniadze-bez-zdolnosci-kredytowej/ . Poczytać nie zaszkodzi, a nuż w czymś to pomoże :)
ewelina_posrednictwo

Postautor: Mariusz ka » 14 paź 2017, 12:41

polecam dobre i uczciwe biuro CREDIT BANQUE w Łodzi, dają duże kwoty bez BIKu czyli bez zdolności, na oświadczenie dają do 15.000 zł
Mariusz ka

Postautor: krzysztof33 » 19 lis 2017, 2:06

Brałem chwilówkę na majówkę i bardzo nam się te pieniądze na wyjeździe przydały. Pieniądze dostałem za 0 zł także generalnie nie dołożyłem do tego interesu ani złotówki. Jakbym miał brać na procent to pewnie bym sobie darował. Pożyczki szukałem przez porównywarki internetowe i najlepsze warunki znalazłem . Mają duży rozrzut, mniej i bardziej popularne firmy, także jest z czego wybierać.
krzysztof33

Postautor: borun » 27 lis 2017, 7:12

Witam. Chciałbym się podłączyć i i zapytać czy ktoś z Was brał kredyt dla rolników może? W nest bank znalazłem taką ofertę z terminem spłaty nawet do 12 lat, z czego wysokość/rozplanowanie rat może być dostosowana sezonowo i jest chyba ustalana indywidualnie z każdym kredytobiorcą. Może ktoś się wypowiedzieć obeznany?
borun

Poprzednia