Chwilówki Wonga.com

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Chwilówki Wonga.com

Postautor: Tamara Katowice » 08 kwie 2013, 10:49

Czy już ktoś z was brał pożyczkę w tej nowej firmie Wonga ? Ich reklama jest całkiem sympatyczna. nigdy nie korzystałam z takich szybkich pożyczek, ale pomyślałam, że może mogła bym kupić coś fajnego do domu.
Czy pieniadze szybko otrzymuje się na konto ? Można je wykorzystać do płatności kartą w sklepie ?

Jak byłam w banku moim, to powiedzieli mi , że Wonga to są drogie pożyczki, ale sami nie byli mi w stanie dać tak szybko pieniędzy. Co o tym wszystkim sądzicie ?
Tamara Katowice

Nowe Chwilówki Wonga.com

Postautor: Mondrala » 13 kwie 2013, 8:00

Jak już musisz koniecznie korzystać z chwilówek, które są strasznie drogie, to wybierz te z tych lepszych. WOnga masowo się reklamuje, to może sobie pozwolić na spore oprocentowanie - wyższe niż konkurencja.
Zobacz Vivus, zobacz NetCredit - mają niższe oprocentowanie o wiele. Niektórzy dają też pierwszą pożyczkę bez opłat.
Mondrala

Nowe Chwilówki Wonga.com

Postautor: Rumun z Polski » 23 kwie 2013, 7:29

Ja tam nie będę przestrzegał przed Wonga. Powiem (napiszę) tylko jedno : sprawdzajcie i porównujcie oprocentowanie jakie oni oferują. Za tymi achami i ochami i ciucianiem jak to sprawnie i szybko dostaje się kasę stoją konkretne i to nie małe odsetki....
Rumun z Polski

Re: Chwilówki Wonga.com

Postautor: manto » 24 cze 2013, 12:04

Wonga posiada trochę duże oprocentowanie. Wydają sporo pieniędzy na reklamę, także muszą to jakoś odrobić...
Tak czy siak, najlepiej pożyczać , czytać opinie o wonga i przekonać się czy warto.
manto

Postautor: maly » 27 lip 2013, 15:28

też polecam bardziej NETCREDIT i VIVUS...
maly

Postautor: grzegorz_jot » 29 lip 2013, 11:40

Ich reklama jest sympatyczna? Chyba żartujesz... Jak dla mnie w ogole nie pasuje do naszego kraju. Firma z pewnością nie traktuje zbyt poważnie swoich klientów, skoro w pewien sposób nasmiewa się ze starszych. Do mnie w ogóle ich reklamy nie przemawiają, wręcz przeciwnie. Moi znajomi mają podobne zdanie...
tuk.pl - sprawdzone i pewne oferty pożyczkowe
grzegorz_jot

Postautor: SZKODA KASY » 03 sie 2013, 22:46

koszt pożyczanych pieniędzy w skali roku. to 459 % /czyt. RSO/
tj po miesiącu oddajesz o 38 % więcej niż pożyczyłeś.Analogicznie pożyczyłeś 1000 zł po miesiącu oddajesz 1380.

Alternatywa: jakikolwiek kredyt odnawialny, karta kredytowa po prostu cokolwiek innego. Przykład: karta kredytowa: oprocentowanie RSO ok 21% w skali roku gdzie często pierwsze 54 dni masz za free.
WONGA to mało przyjazny partner BIZNESOWY czyt. Bardzo kosztowny, ale to bardzo kosztowny :evil:
SZKODA KASY

Postautor: jaaa » 18 paź 2013, 11:10

za trzy miesiace z 300zl zrobilo sie 600
jaaa

Postautor: gość » 21 paź 2013, 13:54

Witam powiem tylko tyle pożyczka w tej firmie 500zł na rok to 2000 do oddania rso prawie 4000% :lol:
gość

Postautor: marecki » 29 paź 2013, 11:14

gość pisze:
> Witam powiem tylko tyle pożyczka w tej firmie 500zł na rok to 2000 do
> oddania rso prawie 4000% :lol:

dokładnie. Gdybym miał to bym pożyczł Ci za 2000% :))))))
marecki

Następna