Chwilówki Wonga.com

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Chwilówki Wonga.com

Postautor: Izy123 » 29 paź 2013, 19:06

jaaa pisze:
> za trzy miesiace z 300zl zrobilo sie 600
Przecież to nic dziwnego . W większości takich firm koszta wychodza tak wysokie.SZybkie pożyczki niestety to do siebie mają.
nmoney.pl szybki kredyt na dowód
Izy123

Postautor: Gość » 30 paź 2013, 15:05

Niestety ta Firma pożyczkowa to porażka wysłałam trzy przelewy i otrzymuję maile że mają cały czas błąd techniczny i niestety wygląda mi to po prostu na naciąganie klientów niby pożyczka bez zbędnych formalności ale niestety wysyłanie skanów przelewów które i tak nic nie zmieniły po nad to miała być szybko no ale to też blef bo czekam od czterech dni i 000000 tylko sms czy chce pani dokończyć składanie wniosku ? odpisałam że tak i echo nic po prostu nagle znowu problem z weryfikacją.Tak że nie polecam
Gość

Postautor: i-pozyczki.com.pl » 03 lis 2013, 21:06

Chwilówki w Wonga może są i drogie, ale za to można otrzymać pieniądze już w kilkadziesiąt minut od złożenia wniosku. W banku raczej tak nie będzie. Tylko że firma ta nie oferuje dużych kwot. Dlatego polecam vivus. Do 1 200 zł pożyczka za darmo. Oddajesz tyle ile pożyczyłeś. SohoCredit też ma pożyczkę za darmo ale tylko do 500 zł.
i-pozyczki.com.pl

Postautor: Izy123 » 05 lis 2013, 15:10

Pisałem ,chwilówki online są raczej wszędzie drogie ale wygoda niezmerna . Jak ktoś jest w biuku lub innym rejestrze to też trzeba sprawdzić czy dana firma udzieli .
Izy123

Postautor: Karo » 07 lis 2013, 11:00

na blogu netpozyczka.pl ( http://netpozyczka.pl/blog/2013/11/gdzie-sprawdzana-jest-nasza-wiarygodnosc-kredytowa ) jest dokładne zestawienie gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają wiarygodność kredytową swoich klientów. Prym wiodą takie biura jak BIG InfoMonitor, KRD i ERIF.
Karo

Postautor: Izy123 » 07 lis 2013, 16:14

I teraz już wszystko jasne .
Izy123

Postautor: Włada » 15 lis 2013, 20:35

Reklama jest irytująca. Nie budzi mojego zaufania zupełnie. Zamiast rzeczowej informacji - jakieś trzęsące się koszmarki coś wykrzykują, z czegoś się śmieją... Pewnie z tych, co się skusili na parę złotych a teraz trzeba spłacić z odsetkami. No i ta nazwa - łongakom! Czysta polszczyzna! :(
Włada

Postautor: cemoi » 17 lis 2013, 11:02

Witam Wszystkich.
Przeczytałem Wasze posty i niestety TYLKO kilka osób zwraca uwagę na oprocentowanie.
na dzień dzisiejszy oprocentowanie pożyczek międzybankowych WIBID 1 roczny (roczna stopa procentowa jaką banki zapłacą za środki przyjęte w depozyt od innych banków) to to 2,55%,
natomiast w WONGA (i tu wkleję z ich strony internetowej):

Reprezentatywny przykład
Reprezentatywny przykład:
Kwota pożyczki 500 zł na 25 dni
Całkowita kwota do spłaty 644,52 zł
Odsetki 4,52 zł
Roczna stopa procentowa 15%
Prowizja 140 zł

:twisted: :roll: :lol: :arrow: Reprezentatywne RRSO 3972,8% :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: <<--czyli wszystkie opłaty i koszta razem w odniesieniu do 1 roku.

Naprawdę chciałbym tak zarabiać.
Pozdrawiam i życzę taaaaaaaaakich zarobków, żeby każdego było stać na WONGA :D
cemoi

Postautor: wietka72 » 18 sty 2014, 13:10

Wonga to porażka staram się od listopada o pożyczkę wysłałam cztery przelewy weryfikacyjne i niby jeszcze nie doszły ,piszę do nich a personel Wonga wysyła mi maile:PRZEPRASZAMY DZIĘKUJEMY ZA INFORMACJE <PRZEKAŻEMY DO DZIAŁU TECHNICZNEGO I PROSZĘ CZEKAĆ A I PROSZĘ PRZESŁAĆ POTWIERDZENIE PRZELEWU oczywiście wyłałam i dalej poprostu nic!!! także nie są to takie super szybkie pożyczki wręcz odpowiadają właśnie ich reklamie
wietka72

Postautor: Gość » 05 maja 2014, 19:25

Odradzam próbę - pożyczki nie przyznają a dane osobowe mają ...
Gość

PoprzedniaNastępna