Chwilówki Wonga.com

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Chwilówki Wonga.com

Postautor: zagubiona » 18 paź 2015, 23:52

Osobiście bardzo boję się chwilówek i raczej nigdy nie będę korzystać. W razie trudności finansowych korzystam z tej propozycji
Bardzo podoba mi się u nich to, że mogę liczyć na pomoc, doradztwo, odpowiedzi konkretne na moje pytania. A i pieniądze na konto wpływa, zaraz po ustaleniu formalności.
zagubiona

Postautor: oewonga » 11 gru 2015, 3:50

zaciekawiony pisze:
> a takie przedłużenie pożyczki wiąże się z dodatkowymi kosztami??

Witam! Aby przedłużyć pożyczkę należy opłacić prowizję naliczoną do dnia wnioskowania o pożyczkę za wykorzystany okres pożyczki. Wszystkie informacje można znaleźć w zakładce „Moje konto” na naszej stronie internetowej www.wonga.com.
W przypadku problemu ze spłatą pożyczki w wonga.com, zawsze warto skontaktować się z naszymi konsultantami – wówczas wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie, które pozwoli na spłatę zobowiązania.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

*Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: ulicafinansowa.pl » 28 gru 2015, 11:13

Polecam skorzystanie z rankingów pożyczek i kredytów, a wtedy przekonacie się czy na prawdę warto korzystać z Wongi.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: tomek25 » 08 sty 2016, 11:25

Nie poradze firmy Wonga , i nie radze! około roku temu pracowaw z nimi, nie poradze nikomu ! Jeżeli ktoś chcę wziąćpozyczke to najlespzy wariant firma "Szybka Gotowka". Za 20 min juz kasa u ciebe, % dobry . Polecam
tomek25

Postautor: Mish » 16 mar 2016, 11:21

Wiesz co, przeprawy to mają zwykle Ci, którzy nie spłacają pożyczki w terminie. A wiele osób pożycza z nastawieniem "jakoś to będzie" i bez rzeczywistego zamiaru spłaty. Jak się jest w porządku to i Wonga jest w porządku. Wiem, bo sama miałam raz okazję skorzystać. :)

Btw. nie wiem czy widzieliście jaką fajną kampanie mają z filmikami angażującymi osoby z ulicy. Wypatrzyłam dziś na kanale tego youtubera Wapniaka. Znacie ten film?
https://www.youtube.com/watch?v=nC_ym2nr2VQ&feature=youtu.be
Mish

Postautor: Gość » 01 kwie 2016, 7:47

Koleżanka ma rację - jeśli się spłaca, to co można firmie zarzucić? NIC. Pobierając pożyczkę, zgadzamy się z regulaminem i nie ma co potem płakać, że są "źli", przecież wiadomo, że chcą odzyskać swoje pieniądze. Ja brałam pożyczkę przez toforum.pl - współpracują z firmami i jest przez to większa szansa na pozytywną weryfikację.
Gość

Postautor: tobin » 18 kwie 2016, 3:19

Ha w wonga pożyczyłem kiedyś pare groszy i wszysttko odbyło się bez przeszkód. Wybrałem ich bo okazało się, że mają najlepszą ofertę porównałem chyba z 20 ofert na przydatnej stronie Jakby ktoś szukał szybkiej pożyczki to warto tam zajrzeć zebrać niezbędne informacje.
tobin

Postautor: Albus » 13 lip 2016, 9:30

Najlepiej skorzystać się porównywarką - będziesz wiedzieć u kogo najlepsze umowy.
Ten system jest łatwy, szybki i dobrze dopasowuje umowy pod moje potrzeby. Jestem całkowicie zadowolony)
Albus

Postautor: mozi » 30 lip 2016, 10:20

Ja jakoś unikam pożyczania pieniędzy z takich firm, jak już to z banku. Albo od rodziny...
mozi

Postautor: Luzek » 19 cze 2017, 12:54

Albus pisze:Najlepiej skorzystać się porównywarką - będziesz wiedzieć u kogo najlepsze umowy.
Ten system jest łatwy, szybki i dobrze dopasowuje umowy pod moje potrzeby. Jestem całkowicie zadowolony)

Dokładnie tak jak pisze Albus, warto skorzystać np z finansowej, przynajmniej wiesz odrazu jakich warunków i kosztów się spodziewać
Luzek

PoprzedniaNastępna