VIVUS.PL - Szybka chwilówka za darmo

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: VIVUS.PL - Szybka chwilówka za darmo

Postautor: ulicafinansowa.pl » 25 cze 2015, 7:18

pierwsza pożyczka jest bardzo dobrą ofertą bo na prawdę jest darmowa. Jednak w przypadku nie spłacenia pożyczki w czasie można zapłacić duże odsetki.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: Pracownik » 07 lip 2015, 20:55

Tak jak wyżej. Polecam pierwszą pożyczkę w Vivusie tylko jeśli masz ją spłacić w terminie. Wydłużenie o nawet 7 dni to już spory koszt który się w ogóle nie opłaca.
Natimo.pl - pożyczki pozabankowe
Pracownik

Postautor: Madzia3249 » 01 paź 2016, 11:15

Nie polecam. Vivus to jest pętla. Rozeszłam się z ojcem mojej dwójki dzieci, zostałam na wynajętym mieszkaniu sama, ale kobiecina stwierdziła, że moja sytuacja życiowa wcale nie uległa zmianie. Mało tego, w jednej rozmowie zasugerowano mi żebym poszła po prostu na złom, z dzieckiem 4 miesięcznym na rękach. Na raty absolutnie nie chcieli się zgodzić, ciągłe straszenie. W którejś rozmowie usłyszałam, ze przecież zobowiązałam się wpłacić kwotę przedłużenia do dnia wczorajszego powiedzmy, co było kompletną bzdurą. Każdemu może się noga powinąć, dzisiaj myślisz, że jesteś taki rozważny, rozsądny, a jutro zostajesz z ręką w nocniku. Miałam ok. 3700 zadłużenia, w sierpniu wpłaciłam im 300 zł, teraz wzięłam kredyt gotówkowy w swoim banku aby się od nich uwolnić. Spłaciłam pożyczkę po czym napisałam emaila o usunięcie mojego profilu, tu kolejne schody, to nie jest takie proste, teraz czekam aż ktoś łaskawie wyrazi na to zgodę, mają miesiąc z tego co wyczytałam. A dzisiaj znowu dzwoni do mnie jakaś niemiła pani, że mam niespłaconą pożyczkę. Myślałam, że wyjdę z siebie, sprawdziła w systemie i okazało się, że jednak już nie mam u nich długu, jednak w dalszym ciągu była bardzo niemiła. Nikomu nie polecam vivusa.
Madzia3249

Postautor: aragz » 24 lis 2016, 21:52

Ja ogólnie swoje wrażenia z obsługi firmy Vivus zamieściłem , więc jeśli ktoś chce przeczytać szczegółowo to zachęcam. Już nie raz czytałem negatywne opinie i na temat Vivusa i wcześniej Providenta. Tak się jednak składa że ja pożyczałem gotówkę w obu firmach i sam złego słowa ani o jednej ani o drugiej firmie nie mógłbym napisać. Pożyczałem u nich gotówkę choć nikt mnie do tego nie namawiał, spłaciłem to co miałem do oddania i temat był zamknięty. Zauważyłem jednak że większość negatywnych opinii czy to na temat Vivusa czy innych firm, wynika jednak z tego że ludzie spłacają pożyczkę z opóźnieniem, a potem dziwią się że naliczane są im jakieś dodatkowe opłaty czy koszta. No niestety, jeśli zobowiązujemy się do podpisywania umowy to musimy liczyć się z tym że raty pożyczek czy chwilówki trzeba spłacać w terminie.
aragz

Postautor: maniakgym » 29 gru 2016, 4:45

Również korzystałem z pożyczki od vivusa. Niestety moja sytuacja finansowa mnie do tego zmusiła i byłem pełen obaw przed braniem takiej pożyczki, no ale nie miałem wyjścia. Pożyczyłem 1500 zł i tyle samo oddałem po miesiąciu. Nie zapłaciłem żadnej prowizji !! Jestem więc zadowolony i jeżeli już musicie brać taką pożyczkę, to vivus będzie dobrą opcją :)

Polecam :)
maniakgym

Postautor: halomario » 29 cze 2017, 0:46

Teraz już tą pierwszą podnieśli do 3 tys. zł i okres do 60 dni, tylko że to jest nieco inaczej niż w innych firmach - żeby wziąć pożyczkę na 60 dni, trzeba najpierw wziąć na 30 dni. W tym okresie spłacić połowę i oni przedłużają na kolejne 30 dni za darmo. Dotyczy to tylko nowych klientów oczywiście, bo mowa o pierwszej darmowej pożyczce.

Tutaj jest dość szczegółowo opisana ta darmowa pierwsza pożyczka w Vivus https://antyranking.blogspot.com/2016/0 ... ratis.html

Opinie o Vivus są raczej dobre odnośnie tej pierwszej darmowej pożyczki i tu się zgodzę, ale jak poszukasz w sieci to znajdziesz też te niepozytywne pisane przez ludzi, którzy gdzieś tam się uwikłali w poślizgi ze spłacaniem. Wiadomo, że to potem są problemy. W bankach jest też potem ciężko jak ktoś nie spłaca w terminie, ale w banku długo nie narasta tak szybko. Dlatego uważam, że w firmach pożyczkowych sensowna jest tylko ta pierwsza darmowa pożyczka i tylko wtedy jak wiemy, że się wyrobimy z terminową spłatą.
halomario

Postautor: koja15 » 24 lip 2017, 18:46

Fajna sprawa jest teraz w VIVUSie, gdzie biorąc pożyczkę do końca lipca 2017 można wziąć udział w konkursie urodzinowym i wygrać samochód Nissan Micra lub inne nagrody. Wystarczy wziąć pożyczkę i złożyć im życzenia na specjalnej stronie.

Ostatnio przesunięty w górę 24 lip 2017, 18:46 przez: Anonymous.
koja15

Poprzednia