VIVUS.PL - Szybka chwilówka za darmo

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: VIVUS.PL - Szybka chwilówka za darmo

Postautor: rosew » 16 lip 2014, 2:21

ja tu widzę wiele negatywnych komentarzy na temat pożyczek dawanych za darmo, tylko dlaczego?

... niestety pewnego dnia musiałem się sam o tym przekonać czy to prawda że dają naprawdę za darmo czy nie
znalazłem sobie taką stronkęl i wziąłem z niej pożyczkę TEGO SAMEGO DNIA z VIVUSa (max kwota 1400), OKMoney (max kwota 500) i VIASMS (max kwota 500). Wszędzie dostałem za darmo, wszędzie dostałem maksymalną kwotę i w dodatku udało mi się spłacić wszystko w terminie.
I co się okazuje ? Dają za darmo i to wcale nie jest jakoś przereklamowane.
Potrzebowałem nagle mieć 2000 tysiaki i w takim właśnie momencie takie firmy się przydają. Ja co prawda wcześniej problemów ze spłatą jakiegoś kredytu nigdy nie miałem i może dlatego bez problemu mi dali wszędzie kredyt.
Co prawda wszystkim konsultantom ładnie odpowiadałem że kredytu pozabankowego nie posiadam w innej firmie, ale po co mają wiedzieć co zamierzam :-)

mówię wam, nie bójcie się brać tych kredytów gdy są za darmo
rosew

Postautor: Fin » 04 sie 2014, 15:44

Zgadza się są chwilówki za darmo (dotyczy pierwszej pożyczki), ale należy zdawać sobie sprawę z tego że 1 dzień spóźnienia i już musimy zapłacić odsetki.
Fin

Postautor: arni » 05 wrz 2014, 5:52

1200 zł pożyczki na max. 30 dni - koszty operacjne 168 złotych. Gdyby pożyczka była na rok to za pożyczone 1200 zł należy oddać ponad 3200 złotych - to prawie 170% więcej!!!!. To drogie pożyczki dla desperatów.
arni

Postautor: koccci » 13 paź 2014, 23:36

Hejj ludzie, myślę, że nie ma nad czym tutaj dyskutować. Lepiej zajrzeć w miejsce, gdzie możecie poznać czystą prawdę o tych pożyczkach. Ja sam dziękowałem bogu, że tam trafiłem zanim zdecydowałem się pożyczyć od nich kasę.
koccci

Postautor: marcin » 17 paź 2014, 13:35

polecam poczytać o chwilówkach i kartach kredytowych: http://cfm.opx.pl/#!finanse/c4nz
marcin

Postautor: kredytpolska » 23 sty 2015, 3:49

TAK....TAK... dla każdego.... na pewno... żebyś się nie przeliczył!!!
Firmy pozabankowe zaczęły trzepać różne bazy, aż miło. Czyni tak niemalże 3/4 z nich, jedne sprawdzają jeden rejestr inna kilka, a jeszcze inna wszystkie łącznie z BIK. Przyznawalność jest na skandalicznym poziomie od 2 do 10%!
10 klientów na 100 otrzymuje pożyczkę.... zatem należy się zapytać czy to w ogóle ma sens?. Na co oni liczą przy takich kosztach, na najlepszych Klientów? Najlepsi mogą iść do banków i nie płacić astronomicznego RRSO ( nawet do 4000%).
Firmy pozabankowe same piłują gałąź, na której siedzą.
Portal Finansowy Kredytpolska.net
Awatar użytkownika
kredytpolska

Postautor: charlize91 » 02 mar 2015, 1:27

Czytałam wczoraj opinie o Vivus i wydaje mi się, że warto brać tam chwilówki. Mają naprawdę dobrą ofertę a klienci są zadowoleni. Ja mam zamiar wziąć u nich 1400 zł na nową zmywarkę bo moja już sie psuje. Niestety nie mam szans na kredyt w banku...
charlize91

Postautor: Kacha » 21 mar 2015, 11:36

Wydaje mi sie, ze zanim wezmiecie pozyczyczke gdziekolwiek warto sprawdzic co dzieje sie na rynku pod tym wzgledem. Generalnie vivus ma ta przewage, ze pierwsza pozyczka jest bezplatna, ale czesto bardzo ciezko ja dostac. Pod tym wzgledem latwiej jest w VIA SMS . Ciekawe porownanie pozyczek pozabankowych znajdziecie np na
Kacha

Postautor: marecki » 25 mar 2015, 12:36

Jeśli potrzebujesz więcej kasy to w zasadzie to samo masz w AlfaKredyt, tysiaka bez odsetek na 30 dni, więc w sumie masz już 2 tysiące. Pewnie są jeszcze i inne oferty bez odsetek, ale przy każdej kolejnej pożyczce te odsetki będziecie musieli już normalnie płacić.
marecki

Postautor: karska » 08 maja 2015, 11:44

Ile w AlfaKredyt wyjdzie ta pożyczka jeśli będę chciał oddać po dwóch miesiącach? Pierwszy miesiąc za darmo i dopiero za drugi naliczą mi odsetki, czy nie ma takiej opcji i muszę płacić odsetki od razu za dwa miesiące?
karska

PoprzedniaNastępna