Pozabankowe ale czy tanie?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Pozabankowe ale czy tanie?

Postautor: Natalka2 » 17 wrz 2013, 11:02

Ostatnio poszukuje pozyczki pozabankowej.
Natrafilam na rozne oferty ale wszędzie mam odmowe.
Znalazlam tez taka

Ale tam trzeba zlozyc wniosek sms.I nie wiem czy jest sens.
Czy ktoś skorzystal już z tej oferty?
Podobno trzeba tam tylko PIT i dowod osobisty.
Natalka2

Re: Pozabankowe ale czy tanie?

Postautor: Marzena2 » 23 wrz 2013, 8:49

Ja wlasnie jestem w trakcie składania u nich wniosku.

Zobaczymy jakie oferty dostane.
Marzena2

Postautor: grzegorz_jot » 26 wrz 2013, 16:10

Wniosku sms na pewno nie złożysz. Najpierw zawsze trzeba się zarejestrować na portalu danej firmy, przejść weryfikacje i dopiero wtedy możesz ewentualnie na przykład starać się o pożyczkę za pośrednictwem sms-a, chociaż raczej takiej opcji nie polecam. W końcu wiadomość sms kosztuje a po co ponosić dodatkowe koszty, jeśli możemy na spokojnie złożyć wniosek o pożyczkę na stronie firmy? Jeśli jest to wiarygodna instytucja to być może koszty będą niewielkie, ale zdarzają się sytuacje, że taki sms kosztuje nawet kilkadziesiąt złotych a na jednym nigdy się nie kończy!
grzegorz_jot

Postautor: Paweł » 23 paź 2016, 11:14

Dowód to wiadomo do każdej pożyczki jest w jakiś sposób potrzebny.
Jeśli natomiast chodzi o pożyczkę na PIT to można spróbować tutaj;

Pożyczka jest dostępna również dla osób zadłużonych. Jednak warunki są zbliżone do pozostałych tego typu. Gdyż prawie wszędzie już teraz otrzymamy pożyczkę na sam dowód czy przez Internet
Paweł

Postautor: Paweł » 23 paź 2016, 11:15

Dowód to wiadomo do każdej pożyczki jest w jakiś sposób potrzebny.
Jeśli natomiast chodzi o pożyczkę na PIT to można spróbować tutaj;

Pożyczka jest dostępna również dla osób zadłużonych. Jednak warunki są zbliżone do pozostałych tego typu. Gdyż prawie wszędzie już teraz otrzymamy pożyczkę na sam dowód czy przez Internet
Paweł

Postautor: hompek » 24 paź 2016, 12:30

To zależy od od oferty. To może być nawet mikro rata i koszty wcale nie będą tak wysokie, jak mogłoby się wydać. Ale przecież wiadomo, że kluczowe znaczenie ma po prostu kalkulacja. Pożyczkę trzeba przeliczyć, muszą podać całkowite koszty, sprawdzajcie warunki zwrotu kasy. To akurat ma naprawdę istotne znaczenie.
hompek

Postautor: AdekL » 30 paź 2016, 17:41

Niektóre firmy proponują darmowe pożyczki co nie powiem przyciąga, próbuje właśnie chwilówkę w Money man.
AdekL

Postautor: figs » 11 lis 2016, 9:37

Pożyczek to można teraz sobie nabrać aż po same uszy...ciągle ktoś chce żebym od niego pieniądze wziął na procent. Wszytko jest dla ludzi, ale jeśli robi się pewne rzeczy z głową i umiarem. Sam parę razy potrzebowałem takich pieniędzy ale starałem się zawsze spłacać w terminie. Wygodne są porównywarki,. Szybko wyświetla konkretne typy pożyczek z opisami i odnośnikami do wniosku online.
figs

Postautor: Ignacyz » 11 lis 2016, 11:53

Teraz właśnie jest takich wiele które oferuja pozyczki darmowe potem mozna wziac w systemie ratalnym jak sie chce, money man ma np fajną oferte.
Ignacyz

Postautor: Stefan24 » 13 lis 2016, 1:04

Osobiście regularnie korzystam z pożyczek krótkoterminowych i uważam,
że jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku nagłych wydatków. Spłacić oczywiście trzeba,
ale największym plusem jest to, że pieniądze są nawet w niecałą godzinę na koncie.
Stefan24

Następna