Pozabankowe ale czy tanie?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Pozabankowe ale czy tanie?

Postautor: aragz » 14 lis 2016, 16:12

Niestety praktycznie żadna pożyczka pozabankowa nie będzie tania, tym bardziej pożyczki ratalne. Najtańsza to oczywiście pożyczka za za 0 zł, ale dotyczące wyłącznie nowych klientów. Można skorzystać ale trzeba terminowo spłacić, bo inaczej zaczną się schody..
aragz

Postautor: Heniek » 17 gru 2016, 15:23

Tanie nawet żadnej prowizji ani odsetek np w money man nie trzeba płacić, a to kusi.
Heniek

Postautor: meni » 18 gru 2016, 22:54

W stacjonarnych ofertach nie odnajdziecie kredytu, który będzie mógł pochwalić się konkurencyjnymi warunkami. Zdecydowanie prościej rozsądną propozycję typu wonga znaleźć w Internecie, pamiętajcie o tym :)))
meni

Postautor: oewonga » 04 sty 2017, 20:21

Witam! Meni, dziękuję za wspomnienie o ofercie pożyczki w wonga.com i pozytywne opinie o niej. Wszystkich zainteresowanych pożyczką zapraszam do złożenia wniosku. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: Janusz » 15 sty 2017, 12:31

Dałem się ostatnio skusić ofercie Money man, i powiem że mile jestem zaskoczony. Uzyskałem 1000 zł bez żadnych kosztów dodatkowych do zwrotu, mam teraz możliwość skorzystania z większej kwoty.
Janusz

Postautor: Bogda » 21 sty 2017, 11:13

Trzeba to wprost powiedziecieć - żadna pożyczka tania nie będzie chyba, że bierzesz w banku, w którym masz historię albo chcesz dużych pieniędzy i poczują, że jesteś klient premium. Dla zwykłego zjadacza chleba podobne warunki będą wszędzie mimo wszystko, chyba, że ktoś chce mi wmówić, że jak potrzebuje szybkiej pożyczki to liczy koszty wszystkich i boli go, że tu odda 100 więcej a tu mniej bo i tak wszyscy patrzą czy dostaną to po pierwsze. Mi podpasowało toforum.pl bo jest prosty proces i jeszcze mi nie odmówili ale żeby liczyć te koszty i mówić tanie/drogie? Bez przesady.
Bogda

Postautor: loancash » 14 lut 2017, 11:38

Kontakt z doradcą finansowym w sprawie pożyczek pozabankowych. 505424147, doradca Karolina.
loancash

Postautor: Mariusz Ka » 16 lut 2017, 19:00

Brałem ostatnio w Money man ale nie mam wiedzy czy sprawdzają tam bik, mi przyznali ale raczej mam dobrą historię.
Mariusz Ka

Postautor: Waleria » 01 kwie 2017, 4:53

W banku wiadomo bez żadnej prowizji się nie obejdzie, a właśnie takie chwilówki czesto maja promocję dla nowych klientów, np Money man ma zupełnie darmową chwilówkę.
Waleria

Postautor: TomaszJ » 01 maja 2017, 18:18

Dosyć czesto korzystam z takich chwilówek dostepnych na rynku a ostatnio testuje Money man.
TomaszJ

PoprzedniaNastępna