Pozabankowe ale czy tanie?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Pozabankowe ale czy tanie?

Postautor: pobissa » 12 maja 2017, 7:30

Masz bazę inwestorów, którzy udzielają pożyczek na indywidualnych warunkach. Miałem kilka miesięcy bezrobocia i wspierałem się pożyczką właśnie po kontakcie z inwestorem przez serwis. Kredytobiorca nie ponosi żadnych dodatkowych opłat przy wyszukiwaniu pożyczek, więc nawet dla monitorowania rynku opłaca się założyć bezpłatne konto.
pobissa

Postautor: Milena23 » 27 maja 2017, 8:50

Myślę, że przy tak dużej ilości firm udzielających pożyczki nie będzie to problem znaleźć taką, która wyróżni lepszą ofertą niż pozostałe. Istnieją również instytucje pozabankowe w których oddaje się taką samą kwotę pieniędzy, jaką się pożyczyło. Trzeba jednak uważać, żeby nie zostać oszukanym. Najlepiej poczytać wcześniej o firmie, poznać opinię innych, a dopiero pożyczać pieniądze. Na stronie forum przedstawione są opinie na temat firm pozabankowych, również opinie na temat firm oferujących darmowe pożyczki. Warto tam zajrzeć przed podjęciem decyzji od której formy pożyczyć pieniądze :)
Milena23

Postautor: Anastazja » 31 maja 2017, 13:21

Warto sie zastanowic co do wyboru chwilówki a naprawde jest teraz spory wybór w internecie, ja wybieram zawsze darmową np w Money man.
Anastazja

Postautor: baryyy » 20 cze 2017, 20:18

.. Finansowa jest dość fajnie poukładanym portalem . Najważniejsze że mają aktualne oferty, a nie jakieś przeterminowane. Jeśli jakaś firma ma promocje czy rabaty to u nich w zestawieniu jest to też pokazane. Nie trzeba przechodzić między strona poszczególnych pożyczkodawców tylko z pozycji jednej strony przeglądać sobie wszystko i internetowo od razu złożyć wniosek. Ja następnego dnia już miałem przelew na koncie zaksięgowany.

Ostatnio przesunięty w górę 20 cze 2017, 20:18 przez: Anonymous.
baryyy

Poprzednia