Co zrobić, aby pozbyć się długów - ktoś pomoże?

Pomoc dla zadłużonych.
Linki sponsorowane

Co zrobić, aby pozbyć się długów - ktoś pomoże?

Postautor: zbieramynastart » 10 sie 2017, 12:59

Witam,

Proszę przeczytaj do końca!

W listopadzie przyjdzie na świat nasza córka. Zostało nam 3 miesiące żeby się pozbierać. W wyniku wielu błędnych decyzji popadliśmy w długi.

Dla jednych będą to śmieszne pieniądze dla innych ogromna kwota. Nie, nie prosimy o darowizny. Mimo własnej głupoty znamy wartość pieniądza. Próbujemy uzbierać na spłatę długów kwotę ok 25tyś. Nie, nie mamy zdolności kredytowej (przez własne błędy). Nie, rodzina nam nie pomoże... Moja rodzina się odsunęła ode mnie, mój partner nie ma najbliższej rodziny (jedynie dalszą z którą od lat nie ma kontaktu).

Nie poddajemy się i walczymy bo mamy dla kogo. Obecnie jest na 3 a w listopadzie będzie 4. Mamy motywacje. Oboje pracujemy, nie starcza to nam jednak na spłatę, wiadomo że odsetki, koszty windykacji, komornicy dobijają :/

W obecnej sytuacji postanowiliśmy sprzedać to co mamy i możemy. Nie mamy nic cennego na tyle żeby rozwiązać problem od ręki... To co było więcej warte zostało już sprzedane i pokryło komornika. Może jednak ktoś będzie chciał nas wesprzeć? Dziś zaczęłam od wystawiania na sprzedaż książek, postaram się codziennie dodawać różne drobiazgi (z uwagi na pracę też nie mam czasu aby cały dzień robić zdjęcia i tworzyć ogłoszenia niestety).

Jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć to zapraszamy olx.pl/oferty/uzytkownik/4TBrY/

Powinno co jakiś czas pojawiać się coś nowego. Oczywiście jeśli ktoś będzie miał możliwość i chęci może nas wesprzeć kwotą większą niż proponujemy za dany przedmiot. Możemy również dokładnie opisać naszą sytuację i co mamy do spłaty - jednak nie chcemy tego robić publicznie (zwyczajnie nas to mocno zawstydza więc prosimy o uszanowanie prywatności).

Z góry dziękujemy za zrozumienia i za każdą chęć pomocy!
zbieramynastart

Re: Co zrobić, aby pozbyć się długów - ktoś pomoże?

Postautor: Katka » 11 wrz 2017, 12:56

Macie jeszcze windykaotra czy już komornik przejął sprawę? Bo jak windykacja np best by to miała, to mam nadzieję, że wiesz, że możesz z nimi sie dogadać? dogadać w sensie rozłożyć na lepsze dla siebie raty albo nawet dopytać czy mogą ci pomoc w zarządzaniu domowym budzetem, jakies wkazówki dać. Bo taka praca nad spłatą długów leży u podstaw, trzeba nad tym spędzić dużo czasu i być konsekwentnym w odkładaniu i niewydawaniu na niepotrzebne rzeczy. Czasami po prostu potrzebna jest pomoc, żeby ktoś ci dał wskazówki, jak to zrobić. Mam nadzieję, ze ci się uda, tylko trzeba być silnym.

Ostatnio przesunięty w górę 11 wrz 2017, 12:56 przez: Anonymous.
Katka