Kto pomaga spłacać długi

Pomoc dla zadłużonych.
Linki sponsorowane

Re: Kto pomaga spłacać długi

Postautor: szlachetna » 08 maja 2017, 9:15

W takich przypadkach trzeba skorzystać z doświadczonego adwokata który pomoże nam uciąć trochę niesłusznie naliczanych kosztów. Mi pomogła Pani Monika kitscha-Kwasiborska z Łodzi i do niej polecam się udać jeżeli ktoś nam nalicza jakieś chore odsetki lub straszy dziwnymi umowami.
szlachetna

Postautor: Emira » 17 maja 2017, 10:23

A znacie kancelarię Egidon? Oni specjalizują się w takich sprawach i na pewno pomogą. Rozwiązaniem może być tutaj upadłość konsumencka.
Emira

Postautor: bekss » 05 cze 2017, 9:08

Dla mnie najważniejsze było żeby ochronić firmowy kapitał przed egzekucją. I to się udało kancelarii Lexa – kancelarialexa.pl. Gdyby komornik zajął mój majątek to byłoby po firmie, bo w jaki sposób bez sprzętu, maszyn, nieruchomości miałbym dalej prowadzić działalność i zarabiać na spłatę długu?! W żaden. Na szczęście rzeczy zostały przy mnie, a w sprawie zadłużenia na pół bańki udało się dogadać, w taki sposób, żeby faktycznie był w stanie to uregulować.
bekss

Postautor: patka » 12 cze 2017, 14:53

Jak się ma naprawdę duże długi to potrzebna jest profesjonalna pomoc i tyle. Ciężko samemu się z tym uporać. Najlepiej to się chyba do prawników zgłosić. Jeśli chodzi o samą pomoc prawną to ja mam dobre doświadczenia z kancelarią Lexa z Krakowa.
patka

Postautor: deker » 05 lip 2017, 21:34

Najlepiej to się w ogóle nie zadłużać, no ale tak to bywa, że człowiek jest mądry po szkodzie. Niestety zdarzają się takie sytuacje życiowe, że nie ma się innego wyjścia. Z mojej strony doradzam poprosić o pomoc w jakiejś kancelarii prawnej, mi pomogła Lexa (kancelarialexa.pl). Miałem na karku egzekucję komorniczą, jak na nich trafiłem. Początkowo w ogóle nie liczyłem, że coś pomogą, no ale się udało i teraz powoli wychodzę na prostą.
deker

Postautor: Poli » 08 paź 2017, 3:29

No właśnie jeśli ktoś z Was zastanawia się nad upadłością, to kancelaria Egidon, a właściwie jej pracownicy naprawdę będą pomocni.
Poli

Postautor: Noway » 22 paź 2017, 20:21

W przypadku upadłości bardzo dobrze jest skorzystać z pomocy firmy, która zajmuje się tego typu sprawami. Dzięki temu możemy mieć przynajmniej pewność, że wszystko będzie załatwione profesjonalnie i sprawnie. Sam tak zrobiłem i cieszę się że podjąłem taką decyzję. Współpracowałem z firmą Eureka Restrukturyzacje - więcej można o nich poczytać na stronie:

facebook.com/pg/upadlosc.konsumencka.szczecin/reviews/?ref=page_internal

Ostatnio przesunięty w górę 22 paź 2017, 20:21 przez: Anonymous.
Awatar użytkownika
Noway

Poprzednia