Firma windykacyjna czy prawnik?

Pomoc dla zadłużonych.
Linki sponsorowane

Firma windykacyjna czy prawnik?

Postautor: PiotrBajor » 21 wrz 2015, 10:12

Witam,

Zastanawiam się, czy wynająć firmę windykacyjną czy prawnika do obsługi moich niezapłaconych należności. Właściwie nie bardzo wiem, jaka jest różnica między tymi dwoma instytucjami. Lepiej zainteresować się dużą firmą znaną każdemu, czy może małe rozwijające się firmy?

Pozdrawiam,
Piotr
PiotrBajor

Re: Firma windykacyjna czy prawnik?

Postautor: KarolG » 22 wrz 2015, 9:42

Witaj,

Miałem podobny problem całkiem niedawno. Dam ci maila do osoby, która zajęła się moją sprawą. Szyko i sprawnie.
Napisz im bardziej szczegółowo o swojej sytuacji a napewno przedstawią mozliwe scenariusze: exaction@interia.pl

Pozdrawiam,
Karol
KarolG

Postautor: danielek » 18 maja 2016, 17:03

zdecydowanie prawnik, tu masz link do prawnika, który mi pomógł w takiej sytuacji http://adwokat-cichowski.pl
danielek

Postautor: Fredlyris » 06 cze 2016, 7:23

Dobrym rozwiązaniem w tym problemie będzie skorzystanie z [url=http://bci-consulting.pl/]doradztwo prawne dla firm[/url] wszystko powiedzą co i jak zrobić żeby wyjść na prostą ja tam korzystam często jak mam jakieś zagwozdki prawne na głowie
Fredlyris

Postautor: nasme » 29 lis 2016, 14:44

Ja korzystałem z usług Business Intelligence Agency z Katowic. Bardzo rzetelna firma, szybko rozwiązała mój problem. Teraz zatrudniam ich do wywiadu gospodarczego. Pomaga mi to uniknąć kolejnych kłopotów.
nasme

Postautor: Jaasiek » 06 gru 2016, 14:49

Wydaje mi się,że prawnik bardziej indywidualnie podejdzie do Twojego problemu więc warto zainwestować także czas w kompetentną osobę. Z tego co wiem mecenas Łukasz Słota którego tu znajdziesz http://slotakancelaria.pl specjalizuje się w tego typu sprawach
Jaasiek

Postautor: zuzanna » 25 maja 2017, 1:18

w sprawie dotyczącej zadośćuczynienia pomagała mi jwc-kancelaria z krakowa. była to dosyć nieprzyjemna sprawa tym bardziej byłam im wdzięczna za wsparcie, nie tylko od strony prawnej ale i takie ludzki zrozumienie. wiem, że zajmują sie także np niepłaconymi fakturami, wiec myślę że dadzą radę pomóc
zuzanna

Postautor: prawka » 27 cze 2017, 11:00

Jesli chcesz coś ruszać to tylko z Zaufany Prawnik, tak naprawdę to tylko z tym prawnikiem można się godnie i szybko wyjść z ewentualnych opresji. Mam nadzieję, że wam pomogłam, to ważne by wybierać się do zaufanych osób, w każdej dziedzinie.
prawka

Postautor: górnolotna » 03 lis 2017, 11:03

W moim przypadku nie brałam pod uwagę nawet firmy windykacyjnej. Z doświadczenia moich rodziców wiem, że tego typu sprawy załatwiane przez firmy windykacyjne ciągną się strasznie długo. Także od razu sięgnęłam po wsparcie prawnika - Pani Monika Kitscha-Kwasiborska - Adwokat Łódź - polecam, świetny specjalista w swoim fachu.
górnolotna