Gdzie jechać gdy leje i jest brzydko?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie jechać gdy leje i jest brzydko?

Postautor: romaa6 » 15 gru 2016, 10:00

ja już od kilku lat upodobałam sobie wizyty w spa jak jest właśnie taka pogoda niesprzyjająca. A najbardziej lubię jeździc do Unitral w Mielnie. Bardzo fajnie się można zrelaksować, a miejsce jest super, także wybierzcie się koniecznie :)
romaa6

Postautor: Marekk » 15 gru 2016, 15:38

Sprawdź fajne miejsca na PolskaLata.pl :)
Marekk

Postautor: hankal » 19 gru 2016, 8:29

Ja w okresie jesienno-zimowym wybieram się na relaksujący urlop do spa. W tym roku wybrałam się do Dźwirzyna do hotelu Senator i było fantastycznie. Poodpoczywałam sobie, pospacerowałam brzegiem morza, porelaksowałam sie podczas rytuałów saunowych i pełna energii wróciłam do zabieganej stolicy ;)
hankal

Postautor: figa » 19 gru 2016, 10:35

Spa to idealna opcja na brzydka pogodę. Ja ostatnio byłam w Trojanowie, wcześniej w Żelechowie. Jeśli już decyduję się na spa to 2-3 dni, więcej nie jestem w stanie wytrzymać relaksując się. Relaksuje sie najbardziej aktywnie spędzając czas :)
figa

Postautor: lidiaa8a » 30 gru 2016, 8:45

na pewno trzeba jechać tam gdzie faktycznie jest co robic w deszczowa pogodę. JA na przykład bardzo lubię Pałacyk łąkomin koło gorzowa wlkp. Maja tam rewelacyjne spa, także można sie zrelaksować, no i później zjeść coś dobrego :)
lidiaa8a

Postautor: kiki777 » 12 sty 2017, 22:00

No przede wszystkim to w miejscu, w które bym wyjechała jak jest brzydka pogoda, musi być co robić :) NA przykład w Unitral w Mielnie mają cudowne baseny solankowe i w ogóle świetne spa, takze śmiało można się wybierać :D
kiki777

Postautor: welinka » 02 mar 2017, 9:29

Na złej pogodzie fajną opcją sa termy, auquaparki i inne dzieciolandy pod dachem :P mozna też wybrać sie do muzeum ale to już zalezy jakie duże jest dziecko i co je interesuje.
welinka

Postautor: monikabert90 » 17 mar 2017, 5:04

Najlepiej tam, gdzie nie odczujemy takiej pogody ;) Na weekend polecam Termę Bania w Białce Tatrzańskiej :) Miejsce to gwarantuje super zabawę i relaks dla całej rodziny. Można skorzystać z basenów termalnych, saun, oraz licznych atrakcji w postaci zjeżdżalni wodnych i jacuzzi ;) A gdy zgłodniejemy możemy skorzystać z samoobsługowego lunchbaru, serwującego pyszne i zdrowe dania ;) Terma Bania nie jest też droga, wystarczy, że umiejętnie skorzystamy z promocji, jakie oferuje ;)
monikabert90

Postautor: molli8 » 02 kwie 2017, 4:13

Widzę, że ktoś tu już polecał Unitral w Mielnie na wakacje :D A właśnie z męzem i córką tam sobie zarezerwowaliśmy pobyt w ramach pakietu "rodzinne lato spa". Koleżanka opowiadała mi o tym hotelu ale jak widze tyle pozytywnych opinii, to wiem że na pewno nie ma się czym martwić :D
molli8

Postautor: anka2 » 14 lis 2017, 0:58

Może na kaszuby? Jakbyscie sie wybierali, to polece wam super ośrodek - Debrzyno :)
anka2

Poprzednia