Wakacje 2017

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Wakacje 2017

Postautor: Maritka » 29 mar 2017, 9:21

Planujecie już wakacje 2017? Bo kwiecień za pasem i chyba pora robić rezerwacje, a my wciąż się nie zdecydowaliśmy gdzie chcielibyśmy pojechać więc szukamy z rodzinką inspiracji, chociaż nie ukrywam, że w tym roku wolelibyśmy chyba postawić na krajowe wojaże
Maritka

Re: Wakacje 2017

Postautor: AAdziak » 05 kwie 2017, 17:23

No tak na przygotowania do wakacji najwyższy czas! My już rezerwację mamy bo ja lubię mieć wszystko jak od linijki zaplanowane, żeby potem się nie stresować, jedziemy do hotel-lubicz .pl nad nasze morze do Ustki, byliśmy tam dwa lata temu i bardzo nam się podobało i w zeszłym roku dokonaliśmy małej zdrady na rzecz gór ale jednak budowanie babek z piasku to jest żywioł naszych dzieciaków więc wracamy nad morze, a ja też za ich spa już zatęskniłam
AAdziak

Postautor: zdrapaka » 06 kwie 2017, 6:39

Najlepiej pojechać nad Polskie morze, sprawdź oferty - na pewno znajdą się jeszcze miejsca pod namiotami lub pokoje - Mielno, Kołobrzeg... A z innej beczki, może góry? Zakopane?
zdrapaka

Postautor: zdrapaka » 18 kwie 2017, 12:07

Chociaż góry też nie są najgorsze. Być może lepiej śledzić pogodę, żeby wybrać rozsądnie. Faktycznie morze mi bardziej pasuję, ale górskie klimaty po ostatnim weekendzie też mi się spodobały. Tylko, ze to miejsca zwykle ustronne, gdzieś z daleka od tłumów. Może się na pewno podobać w hotelskalnyszczyrk.pl, ma dosyć atrakcyjne pokoje, dosyć spory kompleks no i przede wszystkim komfort przebywania w miejscu pełnym ciszy i świeżego powietrza.
zdrapaka

Postautor: potanas » 19 kwie 2017, 6:00

Popatrzcie tutaj - zielonapolana.com.pl/pakiety.php
To w Bieszczadach, cudowne miejsce. Popatrz sobie co oni oferują za jakie pieniądze.
Polecam nocleg w chatach góralskich - trochę inne doświadczenie ;-)
Ale ogólnie w tej miejscówce głównie chodzi o to, że oni zapewniają ogrom atrakcji za małe pieniądze.
Dzieci do lat 4 za darmo, basen, kort, boiska, mini klub, kino, imprezy dla dzieci, kulig, własna plaża i tak jeszcze można dlugo wymieniać.
Ogólnie nie macie prawa się nudzić bez względu na to, jaka będzie pogoda.
potanas

Postautor: bemara » 20 kwie 2017, 6:05

Akurat w przypadku Zielonej Polany, to nawet sam przejazd robi ogromną różnicę - w sensie dojazd przez góry. Mega widoki.
Ale jednak kluczowe to, co tam oferują. Wyjazd dla 4 osób na 3 noce poniżej 1000 zł i z takimi pakietami raczej nie jest łatwy do ogarnięcia.
Zobaczcie sobie tam co mają w programie - widzieliście coś takiego za podobne pieniądze w Polsce?
Ogólnie jak często się zdarza, że pensjonat ma własny basen i przy okazji daje dostęp do prywatnej plaży?
bemara

Postautor: potanas » 21 kwie 2017, 6:31

Przejazd ma dla mnie średnio znaczenie jeśli chodzi o wakacje ;-)
Interesuje mnie przede wszystkim ilość atrakcji - a tam zorganizowali wszystkie w jednym miejscu.
Coś na wzór zagranicznych hoteli, tylko w Polsce. Ważne, że w końcu polskie pensjonaty rozumieją, jak duże znaczenie mają minikluby.
potanas

Postautor: mythic » 25 kwie 2017, 10:48

W tym roku na majówkę wyjeżdżam w góry w okolice Korbielowa gdzie jest bardzo fajny Hotel Granica.
Okolica malownicza, byłam już tam kiedyś... polecam bo czas można spędzic naprawdę miło :)
mythic

Postautor: jokke » 26 kwie 2017, 17:47

Ja planuję jechać nad morze, ale hotel będę klepać na ostatnią chwilę, bo nigdy nie wiadomo jak z pogodą i jaki termin warto.
jokke

Postautor: ulkaa55 » 27 kwie 2017, 21:36

Ja z mężem i dziecmi wybieramy się na Kaszuby, a dokładniej do ośrodka Debrzyno. Już nie mogę się doczekać, bo maja tam na przykład ośrodek jeździecki. No i przede wszystkim oklica przepiękna ;)
ulkaa55

Następna