Rewal zimą - warto pojechać ???

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Rewal zimą - warto pojechać ???

Postautor: kamill » 06 gru 2013, 10:31

Czy był ktoś tam może w czasie zimy i może coś podpowiedzieć? Czytałem, że zima nad morzem jest piękna, ale zastanawiam się, co tam można robić w tym czasie.
kamill

Re: Rewal zimą - warto pojechać ???

Postautor: januszmarks » 04 lut 2014, 20:23

Według mnie warto. Byłem kilka razy i jestem bardzo zadowolony :) Miejsc jest zawsze dużo wiec jest fajnie i szybko mozna znaleźć nocleg :)
januszmarks

Postautor: psotka » 21 sty 2015, 9:23

No dobra, ale co się robi nad morzem zimą całymi dniami? W lato, jeśli pogoda dopisze, to spędza się większość dnia na plaży, a zimą? :D Zawsze mnie to nurtowało.
psotka

Postautor: Rewal » 15 cze 2015, 7:59

Myślę że Rewal jest piękny i atrakcyjny o każdej porze roku. Zobaczcie sami: http://www.rewal.net.pl/#video-rewal-strefa-slonca
Zapraszamy
Rewal

Postautor: milena1m » 28 lut 2016, 15:53

Warto, ale na weekend, nie dłużej. Dużo atrakcji jest zimą nieczynnych, sporo noclegowni nie przyjmuje. Na pewno jest dużo taniej niż w sezonie wakacyjnym, ale nie będziecie mieli co robić jeżeli zdecydujecie się, żeby tam posiedzieć np tydzień :)
Awatar użytkownika
milena1m

Postautor: brodowiczkaja » 01 paź 2016, 20:00

Polskie morze zimą <3 bardzo mało ludzi wie jak jest wtedy pięknie bo wszyscy kojarzą morze z opalaniem się i pluskaniem w wodzie a nie wiedzą co tracą nie jadąc tam w zimie. Generalnie jeżeli chodzi o taki zimowy wypoczynek to faktycznie lepiej jest wybrać miejsce gdzie jest mimo wszystko dużo atrakcji a przede wszystkim tych hotelowych. Z własnego doświadczenia polecałabym ośrodek rekreacyjny "Aga" w Gąskach bo mają wspaniałe SPA hotelowe. Generalnie ośrodek położony 20 metrów od plaży i bardzo komfortowy. Dużo atrakcji także moim zdaniem najlepszy wybór :)
brodowiczkaja

Postautor: Igorr » 25 lis 2016, 17:12

Zajrzyj na timeonflight.com :) bardzo ciekawie opisane kierunki i miejsca, które w danej destynacji warto zobaczyć :)
Igorr

Postautor: Wicek » 10 gru 2016, 12:28

zima nad Baltykiem to marzenie!!!
ja zawsze wyjezdzam zima, niedlugo jade do gdanska na kilka dni.
malo ludzi, jodu sie czlowiek nawdycha

Ostatnio przesunięty w górę 10 gru 2016, 12:28 przez: Anonymous.
Wicek