Gdzie jechać gdy leje i jest brzydko?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Gdzie jechać gdy leje i jest brzydko?

Postautor: Milka » 26 sie 2014, 15:39

Witam. Urlop mam zaplanowany dopiero na połowę września. Jadę z partnerem i jego 7-letnim synem. Nie martwiłam się o miejsca, bo wiem, że w Polsce o nie nietrudno w tym czasie, ale teraz zaczęłam wątpić czy jest w ogóle sens jechać gdziekolwiek i wydawać kasę, jak będzie zimno i deszcz... Co myślicie? :(
Milka

Re: Gdzie jechać gdy leje i jest brzydko?

Postautor: velma » 26 sie 2014, 17:33

Nie wiem jaki masz budżet ale moim zdaniem w przypadku takiej pogody najlepiej stawiać na jakiś fajny hotel z atrakcjami jak basen, spa, w przypadku dziecka fajny kącik dla dziecka albo gdzieś w okolicy coś dla dzieci
velma

Postautor: Lala » 26 sie 2014, 20:53

Myślę, że jesteś negatywnie nastawiona, zupełnie niepotrzebnie. Zła pogoda nie musi oznaczać od razu złego urlopu. Ja co prawda Polskę zwiedziłam już wzdłuż i wszerz i nie orientuję się w aktualnych ofertach, bo teraz zwiedzam świat, ale czytałam artykuł, który może Ci pomoże w wybraniu jakiegoś kierunku czy hotelu: http://www.eioba.pl/a/4mop/wakacyjna-goraczka
Lala

Postautor: vrest » 16 paź 2014, 13:33

Też mam taki problem. Bo dzieci nie usiedzą spokojnie. wtedy zabieram je na basen czy do kina
vrest

Postautor: amazonka » 21 sty 2015, 9:37

Faktycznie, gdy jest brzydka pogoda trudniej o atrakcje dla dzieci. Kino, sala zabaw, aquapark to chyba jedyne, co mi przychodzi do głowy.
amazonka

Postautor: globfly » 02 lut 2015, 14:54

Warto wybrać nadmorską miejscowość blisko Trójmiasta - np. Półwysep Helski. W razie złej pogody można skoczyć np. do Gdańska a tam już sporo atrakcji :) Sam półwysep również jest ciekawy :)
Pozdrawiam :)
Biuro Podróży Glob
http://www.globfly.pl
globfly

Postautor: bambinka » 05 lut 2015, 11:10

Całe Trójmiasto :) jest tyle możliwości i tyle miejsc do odwiedzenia, że nawet w szarudze dzieciaki będą zadowolone :) grunt, to dobrze przysiąść i zrobić rozpoznanie terenu :)
bambinka

Postautor: lenny.P » 21 mar 2015, 11:36

Ze znajomymi uczestniczyliśmy w turnieju rycerskim w pobliżu zamku Czocha, a jedliśmy w www.restauracja-zielonypiec.pl . Żałuję, że takich restauracji nie ma w moim mieście. Jest, gdzie posiedzieć latem, dania uwarunkowane lokalnymi surowcami, blisko najważniejszych atrakcji lokalnych, no i blisko zamku. Obiadem najadłem się na cały dzień, chociaż jestem masywnym chłopem. Nie zostawiłem na talerzu nawet najmniejszego kęsa :) Niech to poświadczy o jakości serwowania posiłków. Dla mnie najlepsza knajpa ever:)
lenny.P

Postautor: rybcia » 29 maja 2015, 10:41

W Ustce jest fajnie :) ale nie mowię tu o opalaniu na plaż tylko o siedzeniu w przystulnym spa czy na basenie albo w restauracji :) w mieście jest świetny hotel Lubicz, ma genialnie wyposażoną strefę spa więc na deszczowe dni dla mnie to najlepsza opcja :)
rybcia

Postautor: Malinka » 19 cze 2015, 23:36

ja zawsze jeżdze do hotelu http://campoverde.pl w Łodzi i tam zawsze jest pieknie niezależnie od pogody. Dziecia zawsze sie podoba, pyszne jedzenie, nauka jazdy konnej.
Malinka

Następna