Gdzie jechać gdy leje i jest brzydko?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie jechać gdy leje i jest brzydko?

Postautor: kolkq88 » 24 wrz 2015, 12:24

Ja najchętniej w taką pogodę pojechałabym do jakiegoś nadmorskiego SPA :D porządnie by tam o mnie zadbali, odstresowałabym się i zrelaksowała ;)
Słyszałam, że w hotelu Grand Lubicz jest niesamowicie, chętnie bym się tam wybrała w taką kapryśną pogodę, jesień idzie, ech...
kolkq88

Postautor: michałyxz » 07 paź 2015, 11:48

Nasuwa mi się na myśl Warszawa.. wydaje mi się, że nie ma znaczenia pogoda ponieważ jest tyle ciekawych miejsc typu muzea, wystawy, centrum nauki a nawet kino czy puby że można mieć zaplanowany każdy dzień przez tydzień a i tak wszystkiego się nie zobaczy.Ja szczególnie lubię restauracje zwłaszcza wegańskie, więc zawsze odwiedzam jakieś. Poza tym byłem już dwa razy w hotelu w centrum w Rialto i dla samego tego hotelu warto tam pojechać. Można go traktować jako idealną bazę wypadową ponieważ leży blisko dworca i blisko Marszałkowskiej, czyli ulicy gdzie jest pełno sklepów i to takich jakich nie ma w innych miastach.
michałyxz

Postautor: Milena3000 » 15 lis 2015, 22:39

Podczas brzydkiej pogody wcale nie trzeba zaszywać się w hotelu. Nie przepadam za SPA, więc jesienią lubię zwiedzać miasta, a w przerwach przesiadywać w knajpkach. Byłam nawet na Mazurach już kilka razy w październiku i zawsze świetnie się bawiłam.
Biuro księgowe Luboń w okolicach Poznania. Jedyne biuro rachunkowe w Polsce posiadające swój oddział w UK. Pomagamy w zakładaniu spółek w Anglii i oferujemy wsparcie doradcy podatkowego http://sigmapartner.pl/
Milena3000

Postautor: kalineczka » 13 sty 2016, 10:51

zdecydowanie spa! a jak spa to tylko Talaria w Trojanowie :D moglabym tam zostac na stale :D
kalineczka

Postautor: milena1m » 08 lut 2016, 22:04

Jak leje i jest brzydko to obowiązkowo na basen, do spa!
Awatar użytkownika
milena1m

Postautor: MedioLand_pl » 30 mar 2016, 16:46

Może jakiś zamknięty Aqua Park? ;)
MedioLand.pl
Awatar użytkownika
MedioLand_pl

Postautor: Asiaa » 30 mar 2016, 17:34

ooo znam to człowiek ma od 4 miesięcy zaplanowany urlop i akurat wypada deszczowy tydzień, nie wiadomo co robić, ale od paru lat z mężem znaleźliśmy na to rozwiązanie i zawsze rezerwujemy noclegi w http://www.hotel-lubicz.pl/, jak jest pięknie i słonecznie to cieszymy się piękną plażą Ustki i wpadamy tylko do hotelowej restauracji coś zjeść, a jak leje to wylegujemy się na zabiegach w spa, korzystamy z sauny, basenu i całej masy atrakcji, które hotel zapewnia bez wychodzenia poza jego mury
Asiaa

Postautor: lucas33 » 26 kwie 2016, 13:40

Muszę w Kępnie przyjmować klientów przez kilka dni. Zamiast do zwykłego hotelu wysyłam swoich gości do http://valentina-apartamenty.pl. Świetna opcja, bo apartamenty mają 50 m2 około i własny aneks kuchenny lub na życzenie dostępność restauracji, więc można mocno zoptymalizować ceny pobytu. Nigdy mnie nie zawiedli pod względem pilnych rezerwacji. Kameralny rozkład, apartamenty gwarantują prywatność. To mi się właśnie najbardziej spodobało u nich.
lucas33

Postautor: Kociaraa » 08 cze 2016, 2:32

Ojjj w takich przyadkach to chyba najlepiej znaleźć sobie ładny hotel i tam się zakotwiczyć;p W tamtym roku byliśmy z żoną na urlopie na MAzurach, miało być pięknie i słonecznie a było pięknie i deszczowo;p Mieliśmy piękny widok na jezioro Niegocin, nie przeszkadzał Nam nawet deszcz. Wybraliśmy nocleg w hotelu Marina Lester , wracamy tam co roku, doskonale Nas przyjęli, klimat był super:)
Kociaraa

Postautor: benika » 10 cze 2016, 9:57

Zawsze jak trafiałam do Unitrala w Mielnie to była cudowna pogoda. Jak już poznałam cały kompleks to stwierdziłam, że to równiez idealnie miejsca kiedy pogoda nie dopisuje. Kryty basen, spa, sauna, pokój ćwiczeń, animacje dla dzieci
benika

PoprzedniaNastępna