Gdzie jechać gdy leje i jest brzydko?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie jechać gdy leje i jest brzydko?

Postautor: PapaSmerf » 14 cze 2016, 12:06

A może Trójmiasto? Zawsze jest tam co robić - muzea, dobre restauracje, place zabaw dla dzieci. W Sopocie jest też aquapark. Do tego można sobie jakiś hotel ze SPA czy innymi wygodami znaleźć. Ja jechałam we wrześniu rok temu, nocleg znalazłam na portalu nocujznami. Było tanio, a blisko morza i niedaleko kolejki (Sopot). Trójmiasto wiele proponuje zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Ja się nie nudziłam.
PapaSmerf

Postautor: Daniel511 » 19 cze 2016, 19:02

Najlepiej za granice, albo na województwo Lubelskie i podkarpackie tam w sumie jest najwięcej słońca
Daniel511

Postautor: harmony » 06 sie 2016, 12:42

ja miałem podobną sytuacje kiedy planowałem prezent na dzień dziadków. Wiedizałem ze chce ich zabrac gdzies zeby sobie odpoczeli z dala od domu ale pogoda była straszna. Pomyslalem wiec ze dobrze zrobi im relaks w jakims hotelu ze spa a aktywny wypoczynek bedzie na prezent za rok:P Zabrałem ich do hotelu Abidar w Ciechocinku i opłaciłem pobyt wraz z atrakcjami. Zaskoczony troche bylem bo sie okazalo na miejscu ze w cenie noclegu maja juz zapewnione korzystanie z jacuzzi i sauny. Mysle ze takie cos to dobra alternatywa dla kazdego w zla pogode
harmony

Postautor: Maniek0 » 08 sie 2016, 21:26

A my z rodzinką się ekstra bawiliśmy w Międzywodziu w ośrodku Pogodna 1. Było trochę deszczu, ale ośrodek całkiem przyjemny i nie mieliśmy problemu z tym, żeby wyciągnąć jakieś planszówki. Inteligentny człowiek zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie! :)
Maniek0

Postautor: izka88 » 23 sie 2016, 1:35

Jak leje to można wybrać się do spa np. :D Fajne jest w Unitral w Mielnie. Mają super termy w klimacie morza martwego, jak ostatnio byliśmy to nawet mój chłopak był zachwycony :D
izka88

Postautor: klaudynnaa » 10 paź 2016, 8:27

Jak leje i jest brzydko, trzeba mieć sprawdzone miejsca gdzie można pojechać i nie zanudzić się :D Ja np. w tym roku byłam nad morzem w czasie kiedy akurat pogoda nie za bardzo dopisywała. Ale w naszym hotelu, Grand Lubicz w Ustce, było tyle fajnych rzeczy do zrobienia, że ani przez chwilę nie odczuwaliśmy nudy :D Jest np. aquapark, siłownia, cudowne spa, squash, kręgielnia, bary, restauracje i jeszcze kilka innych rzeczy :) Więc jak nie wiesz jakie miejsce wybrać, to nie wahaj się dłużej :D
klaudynnaa

Postautor: majkass » 08 lis 2016, 5:34

Jak pogoda taka jak teraz to najlepiej wybrac na wypoczynek jakiś fajny hotel ze spa :) My niedawno wróciliśmy z Unitral w Mielnie. Bardzo fajnei spędziliśmy czas mimo niesprzyjającej aury. No a spa rewelacyjne, no i te baseny solankowe :D
majkass

Postautor: Mariola » 11 lis 2016, 21:58

też mi się wydaje, że w takich warunkach to najlepiej zaszyć się w jakimś przytulnym miejscu z fajnymi zabiegami spa, co prawda nie jeździłam do nich w taką pogodę bo zawsze zwyczajnie spędzamy tam wakacje ale cudownie jest w http://www.hotel-lubicz.pl/ w Ustce i zawsze mamy bardzo miłe wspomnienia, standard jest wysoki, obsługa świetna i bardzo życzliwa a do tego zabiegi w spa robią wrażenie, chociaż mąż to i tak najchętniej nie wychodziłby od nich z restauracji, więc myślę, że o nudzie u nich niezależnie od pogody nie będzie mowy :)
Mariola

Postautor: JustynaGrodzka » 14 lis 2016, 9:04

Gdy leje najlepiej pojechać za granicę, do ciepłych krajów :D A tak serio to może zwiedzanie małego miasta? Albo zwiedzanie pubów:)
https://www.facebook.com/groups/1318810368185788/1318814674852024/?notif_t=like&notif_id=1483101354274481
JustynaGrodzka

Postautor: Tork » 03 gru 2016, 6:10

W drodze do z Wrocławia do Wałbrzycha masz sztolnie Walimskie gdzie wszystko jest pod ziemią, więc pogoda nie stanowi problemu
Tork

PoprzedniaNastępna