Gdzie tanie noclegi w Krakowie

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Gdzie tanie noclegi w Krakowie

Postautor: kolajka » 17 wrz 2014, 12:14

Kraków taki piękny, w końcu udało mi się wygospodarować z mężem kilka dni wolnego i postanowiliśmy się tam wybrac. znacie jakieś fajne, romantyczne miejsca na nocleg? nie musi być samo centrum miasta
kolajka

Re: noclegi w Krakowie

Postautor: endiwa » 21 sty 2015, 9:55

może hotel Best western Premier? bardzo fajne miejsce, w wysokim standardzie, nocowałam tam w tamtym roku i bardzo mi się podobało. a do centrum kilkanaście minutek
endiwa

Postautor: maszulka » 21 mar 2015, 11:37

A jakiś hostel wchodzi w gre?
maszulka

Postautor: lubor » 30 mar 2015, 16:44

Na tej stronie jest dużo ofert :) http://www.favore.pl/uslugi/noclegi%20kraków.html
lubor

Postautor: mixal » 15 cze 2015, 7:59

Obecnie najbardziej opłaca się korzystać z serwisów rezerwacyjnych. Sam tak robię i mogę polecić booking.com i bookapart.com, bo to obecnie najlepsze miejsca. W dużych miastach, takich jak Kraków, pełno jest fajnych i tanich ofert noclegów :)
mixal

Postautor: Sylwia88 » 15 lip 2015, 13:18

W Krakowie nie znam ciekawych miejsc noclegowych, ale za to mogę polecić super hotel w okolicy - Park Hotel Łysoń w Inwałdzie. Mają bardzo atrakcyjne pakiety pobytowe, na przykład ten pakiet - http://www.parkhotellyson.pl/405-spa-dla-dwojga . Na miejscu są piękne szlaki turystyczne, parki rozrywki, w hotelu jest świetna strefa spa, a do tego rewelacyjne jedzenie w hotelowej restauracji. No i kolejny ważny powód żeby tam jechać - powietrze jest zdecydowanie bardziej czyste na górskich szlakach niż w Krakowie:)
Sylwia88

Postautor: jaga » 22 lip 2015, 8:06

Najlepiej odpocząć w zaciszu za miastem. Ja bym ci proponowala hotel po Kamykiem. Jest ok. 12 minutek do centrum, a masz tam ciszę i spokój. Jest duży ogród, więc można spokojnie zrelaksować się na zewnątrz no i bezpieczny parking. Ja zawsze jak przyjeżdżam do krk to tam nocuję :)
jaga

Postautor: mixal » 05 sie 2015, 11:44

Polecam serwisy rezerwacyjne, bo można znaleźć naprawdę dobre ceny. Szczególnie polecam bookapart, tutaj Kraków - https://www.bookapart.com/pl/apartamenty-krakow
mixal

Postautor: czarownica_sometimes » 07 sie 2015, 20:25

Ja ostatnio byłam z facetem w Krakowie, na ul. Brogi 14 - generalnie średnio polecam. Fakt, ze troche polecielismy na cene bo 40 zl za osobe za nocleg, ale niespodziewalismy sie takich niespodzianek jakie nas zastaly :). Po pierwsze miala byc lazienka w pokoju - nie bylo. Po drugie jacys robotnicy z Rosji (ktorzy tez tam z nami mieszkali po sasiedzku) balowali cala noc i nie sprzatali po sobie lazienki. Takze dramat. Jedyny plus ze blisko do centrum spacerkiem ok. 3 km, wifi, no i TV na wieczor. Pozdrawiam
czarownica_sometimes

Postautor: arjk » 24 lis 2015, 15:28

Ja jak ostatnio byłem w Krakowie to nocowałem z dziewczyna w takim hotelu Efekt Express. Jestesmy dosc wymagajacy, i przyznam, ze mi sie tam i tak podobalo :)
arjk

Następna