Gdzie tanie noclegi w Krakowie

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: noclegi w Krakowie

Postautor: tenroman » 19 lut 2016, 2:09

z tego co widziałam zarówno polecany Efekt Express jak i Premier są na chyba tej samej ulicy. czy któryś czymś się wyróżnia? Któryś lepszy? Bo czeka mnie pobyt w Krakowie i szukam noclegu na dwie noce.
tenroman

Postautor: vitec » 18 mar 2016, 8:58

tenroman pisze:
> z tego co widziałam zarówno polecany Efekt Express jak i Premier są na chyba tej
> samej ulicy. czy któryś czymś się wyróżnia? Któryś lepszy? Bo czeka mnie pobyt w
> Krakowie i szukam noclegu na dwie noce.

Czym się równią to się nie odważę ocenić, bo nocowałem tylko w jednym. W Best Western Efekt Express i była to bardzo miła wizyta. Co prawda trwała tylko 3 dni, ael na więcej nie było urlopu a pojechałam tam z dziewczyną, a wróciłem z.. narzeczona. Powiedziała na kolacji "tak" więc.. chyba jej się podobało :D
vitec

Postautor: Melania » 26 mar 2016, 23:00

Nie wiem jak reszta, ale ja z Best Western Efekt Express jestem bardzo zadowolona! Nocowałam tam po weselu w ubiegłym roku oraz jeszcze jedną noc (zostaliśmy na zwiedzanie Krk), super obsługa, piękny hotel, fajne ceny, byłam bardzo mile zaskoczona :)
Melania

Postautor: Lord Jim » 27 mar 2016, 22:34

Spróbuj poszukać na stronie www.noclegowo.pl Wpisujesz preferencje w wyszukiwarce i oszczędzasz sporo czasu. :) Jeśli to i tak za długo, zawsze możesz wstawić ogłoszenie na Noclegowo i czekać na odzew. ;)
Lord Jim

Postautor: Metix » 31 mar 2016, 18:16

Ja w Best Western Efekt Express byłęm na dwóch konferencjach, hotel na naprawdę super poziomie. Z tego co wiem, to znajomy na tych konfach nocował włąsnie tam i był zadowolony, jakość/ceny wychodzi rewelacyjnie, tak przynajmniej mówił ;)
Metix

Postautor: Zuki » 07 kwie 2016, 19:08

Ja w Best Western Efekt Express spędziłam w sumie tydzień (delegacja z pracy) i pomimo tego, ze dużo jeżdze po Polsce, to rzadko mam przyjemnosć spędzać czas w tak miłym, ładnym miejscu. Obsługa profesjonalna, ceny przystępne, ogólnie jak mam porównac do miejsc z podobnymi cenami, to wypada super :)
Zuki

Postautor: Szeloki » 26 kwie 2016, 13:17

Best Western Efekt Express stał się bardzo popularny ostatnio, jakosć/cena na baaaaardzo wysokim poziomie, wesela, konferencja, bardzo wiele się u nich dzieje, bo chyba nic lepszego w ich cenach się NIE ZNAJDZIE
Szeloki

Postautor: biurowy » 08 cze 2016, 2:27

bo wgl cała rodzina Best Western jest bardzo dobra i warto na nich stawiać, ja w Best Western Premier pare razy się już zatrzymywałem w związku z delegacją w Krakowie i faktycznie trzymają poziom
biurowy

Postautor: milik » 15 cze 2016, 12:23

Moim zdaniem Neohotel ma świetne ceny w stosunku do jakości. Standard bardzo wysoki – komfortowe pokoje z łazienkami, bardzo ładnie urządzone i wygodne w przystępnej cenie (np. 209 zł za pokój dwuosobowy).
milik

Postautor: lumix » 22 cze 2016, 22:04

best western Efekt Express jest rozsądną opcją, nie jest moze najtańszy z najtańszych, ale jak ktoś szuka totalnej rudery, to nie tedy droga ;) jak na swój poziom, który trzyma jest naprawdę dobrze cenowo, nie jest w ścisłym centrum, może dlatego
lumix

PoprzedniaNastępna