Gdzie tanie noclegi w Krakowie

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: noclegi w Krakowie

Postautor: guka » 29 cze 2016, 18:04

Byłam dwa razy best western Efekt express, pierwszy raz trafiłam tam włąśnie ze względu na rekomendacje na jakimś forum. I powiem szczerze, że faktycznie nie wiem, czy w Krk z podobne pieniadze da się ogarnać coś fajniejszego, jak się zapłaci więcej, to a i owszem, ale na to akurat ochoty nie mam. Ogólnie naprawdę spoko miejsce i jeszcze na 100% tam wrócę, gdy przyjdzie mi szukać noclegu w Krakowie.
guka

Postautor: Ykra24 » 04 lip 2016, 7:57

Jeżeli chodzi o noclegi w Krakowie,to polecam szukać ich nieco bardziej na obrzeżach,poza ścisłym centrum bo ceny będą o wiele niższe,a przecież to żaden problem dojechać do centrum,od tego są tramwaje i autobusy.
Ykra24

Postautor: guka » 08 wrz 2016, 7:52

wlaśnie best western efekt express jest bardziej na uboczu, nie jakoś bardzo - ul. Opolska, ale z fajnym dojazdem i do centrum, i do innych części krakowa, może własnie dlatego ceny niższe niż u konkurencji ??
guka

Postautor: mirZa » 27 wrz 2016, 8:41

wiem, że sporo ludzi ma niechęć do słowa "hostel", ale nie uważam że dwuosobowy w hostelu dużo się różni od hotelowego pokoju. nocowałam w Intro na samej Starówce, 3 min pieszo do Sukiennic, w zabytkowej kamienicy, i smiało mogę to miejsce polecić
Awatar użytkownika
mirZa

Postautor: hanka » 16 paź 2016, 8:16

Ja osobiście mogę polecić QHotel Plus Kraków, był tam mój mąż z konferencji ICE, blisko centrum, poza tym jedzenie przepyszne z tego co sie dowiedziałam, to szef kuchni był kilkukrotnie już nagradzany, tak więc warto tam zjeść :)
hanka

Re: Gdzie tanie noclegi w Krakowie

Postautor: AgnieszkaWojtas » 12 lis 2016, 16:44

Również mogę polecic QHotel, też byłam z niego bardzo zadowolona. Poza tym jedzenie, zgadzam się, pyszne jest.
AgnieszkaWojtas

Postautor: Luissia » 18 lis 2016, 16:10

Kraków ma tak szeroką ofertę, że na pewno coś znajdziesz. My nocowaliśmy u znajomych. Kraków piękne miasto, a dzięki pani z zobacz.krakow.pl odkryliśmy to miasto na nowo.
Luissia

Postautor: ellagrall » 20 gru 2016, 11:16

Wczoraj wróciłam z wycieczki do Krakowa. Nocowałam w hotelu Neohotel. Przy wyborze noclegu kierowałam się przyjazną ceną ale również wyglądem pokoju. W Neohotelu panuje miła atmosfera. Cały pobyt w Krakowie miałam spokojny i miły. Polecam ten hotel.
ellagrall

Postautor: Dorota » 18 sty 2017, 3:49

Poszukaj na BookAparcie, mają w sumie niezłą bazę noclegową :)
Dorota

Postautor: Milla » 19 mar 2017, 16:57

[quote="Dorota"]Poszukaj na BookAparcie, mają w sumie niezłą bazę noclegową :)[/quote]
To prawda, akurat Bookapart ma bardzo różnorodną bazę :)
Milla

PoprzedniaNastępna