zimowa podróż poślubna

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

zimowa podróż poślubna

Postautor: basia » 08 sty 2015, 14:52

gdzie w zimie można pojechac w podróż poślubną? poradzcie, bo jakos nie mamy z narzeczonym pomysłów, a w sumie na podróż mamy tylko kilka dni bo na więcej urlopy nie wystarczyły.... :)
basia

Re: zimowa podróż poślubna

Postautor: mika » 21 sty 2015, 9:48

Nad Wodospadem w Jagniątkowie, bardzo fajne miejsce dla zakochanych par :)
mika

Postautor: zagubiona » 28 lis 2015, 21:55

Gdybym mogła cofnąć czas, to w podróż poślubną bym się wybrała właśnie tu http://windsorhotel.pl/ To przecież zamek, a jak pięknie położony. Można skorzystać,
ze SPA, chodzić na romantyczne spacery. Zimą musi być pięknie.
zagubiona

Postautor: Dinren » 26 sty 2016, 15:59

Chyba gdzieś w góry najlepiej, do jakieś urokliwej chatki;)
Dinren

Postautor: boogyy3 » 27 sty 2016, 9:18

ja też miałam zimową podróż pośłubną :)) I cała odbyłą się w Polsce, nie zamieniółabym jej na żadną wycieczkę do ciepłych krajów :) Najpierw wyjechaliśmy do stolicy, tam mieliśmy zarezerwowany weekend w hotelu Rialto, cudowne wnętrza, nie wiem jak Rafał je znalazl, bo wyglądały dosłownie jak z bajki o kopciuszku :) wszystko w stylu art-deco, no cudowności. A jaką jedliśmy tam pyszną kolacje <3 Poźniej z Warszawy pojechaliśmy bezpośrednio w góry i tam spędziliśmy resztę tygodnia :) jeździliśmy na nartach i wylegiwaliśmy sie przy kominku, to był cudowny tydzien :)
boogyy3

Postautor: febri » 03 lut 2016, 9:08

Poszukajcie sobie czegos na www.kuptravel.pl mozna znalezc mnostwo swietnych miejsc, ceny powalaja, prawie jak za darmo mozna gdzies wyjechac
febri

Postautor: cyryl » 03 lut 2016, 9:40

Hotel Talaria w Trojanowie mysle ze bedzie swietny, spodoba wam sie, piekne wnetrza i fajny klimat
cyryl

Postautor: tells » 18 mar 2016, 9:00

elegancko i stylowo jest w jaworowym dworze pod warszawa, jakies 40 km. to jest taki stary dwor przerobiony na hotel, niesamowity klimat, mysle ze sie spodoba wam
tells

Postautor: Malinka » 26 kwie 2016, 13:31

mnie zimą to nawet nad morzem się podoba ;) są urokliwe miejsca, ale pod warunkiem, że zimą jest pogoda, czyli śnieg i słońce ;)
Malinka

Postautor: Piotrek88 » 04 maja 2016, 9:30

Po ślubie, chciałem zafundować Nam podróż wyjątkową, niestety w kraju. Przeszukałem internet w poszukiwaniu idealnego miejsca i znalazłem piękny hotel na MAzurach, przy samym jeziore Niegocin, Marina Lester. Prezentował się pięknie i taki też był w rzeczywistości;) Spedziliśmy tydzień niezapomnianych chwil, na podróż poślubną idealne miejsce!
Piotrek88

Następna