Gdzie impreza integracyjna?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Postautor: harmony » 09 maja 2017, 9:21

Oczywiście weszłam na stronę tej restauracji Gąska... MMMMM... Już czuję, że dzisiaj na obiad MUSZĄ być placki ziemniaczane <3
harmony

Postautor: mamba » 09 maja 2017, 12:11

A skad jestes? Bo jak z Lublina to na fajną np. kolacje integracyjną można zrobić w hotelu Forum (hotelforumlublin.pl/menu zobacz jakie fajne menu!) . Mają tam bardzo fajna sale i naprawdę pyszne jedzonko!
mamba

Postautor: Noway » 12 maja 2017, 12:54

Świetnym miejscem w którym można zorganizować imprezę integracyjną jest Zielona Polana na Podkarpaciu. Byłem tam kilka razy podczas wyjazdów firmowych i ilość dostępnych atrakcji bardzo mile mnie zaskakiwała. Każdy dzień można zaplanować w jakiś ciekawy sposób, dzięki czemu wyjazd jest dla wszystkich bardzo udany. Jako przykład mogę podać chociażby jazdę na quadach, loty balonami czy też popularny paintball. Jeśli chodzi o sam ośrodek to również nie ma na co narzekać. Jedzenie jest pyszne, pokoje przestronne a obsługa bardzo miła. Jeśli ktoś tylko ma okazję się wybrać to nie ma się nawet co zastanawiać!
Awatar użytkownika
Noway

Postautor: allaa8 » 23 maja 2017, 19:41

Widzę, że nikt tutaj nie miał czegoś takeigo jak u nas :D A u nasw firmie jako integracja została wymyślona gra miejska! No jak tylko usłyszałam, to wiedziałąm, że to będzie dobry pomysł :D A organizowała to taka firma, "Tropem Przygody". Super trafili z tą grą :D
allaa8

Postautor: genek » 14 cze 2017, 10:50

w krakowie zawsze jest co robić :) proponuję przyjęcie w da marco na mogilskiej, tam maja bardzo dobre jedzenie a późńiej możecie iść w tany ;) co jak co ale w krk się nie da nudzić :D
genek

Postautor: kalia8 » 27 cze 2017, 12:24

My czasami wychdzimy sobie an takie firmowe obiady i zawsze do Salto na wilczej. Super miejsce z pysznym jedzeniem, no i też bardzo klimatyczne :)
kalia8

Postautor: elkaa3 » 28 cze 2017, 11:08

My niedawno byliśmy na takim wyjeździe szkoleniowo - integracyjnym nad naszym morzem, a dokładniej w hotelu Grand Lubicz w ustce :) Mają tam sale konferencyjne, więc mieliśmy gdzie odbyć szkolenei no i na integrację też tam maja miejsca :D Byliśmy na przykład na kręglach, w restauracji, no i też chodziliśmy oczywiście sobie na plażę wszyscy :) Bardzo udany wyjazd
elkaa3

Postautor: Kiki8 » 29 cze 2017, 14:21

My właśnie tydzień temu w weekend byliśmy na takim wyjeździe integracyjnym z naszej firmy :) A byliśmy w ośrodku Debrzyno na kaszubach. nie dość, że cudna okolica, to jeszcze jest tam taka fajna atmosfera po prostu. Na pewno jeszcze tam wrócę, może z rodzinką :)
Kiki8

Postautor: elizza8 » 05 lip 2017, 16:08

My w firmie wolimy, żeby jakieś imprezy integracyjne organizowała nam profesjonalna firma, bo jak my sami się tym zajmowaliśmy to nie wychodziło to jakoś super :d No i ostatnio szef zadzwonił do firmy Tropem Przygody. Zorganizowali nam naprawdę rewelacyjną imprezę w formie gry miejskiej! Była świetna zabawa i myślę, że warto by było to jeszcze powtórzyć :D
elizza8

Postautor: pomper » 11 lip 2017, 6:16

Proszę - zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php
Moim zdaniem takie miejsca są urokliwe, ale przede wszystkim zerknijcie na to, co macie w ofercie.
Ile coś takiego by kosztowało w mieście? I czy w ogóle jest wykonalne? A tam macie dosłownie wszelkie atrakcje, jakie przyjdą wam na myśl.
Do tego domy góralskie, opcje wycieczek górskich, lotów balonem czy paintballa. W skrócie -jest co robić!
pomper

PoprzedniaNastępna