Urlop grzechu wart

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Urlop grzechu wart

Postautor: Tomdio » 15 cze 2015, 20:43

Gdzie warto się wybrać według Was na udany urlop? Jeśli o mnie chodzi to uważam, że najlepszym miejscem w Polsce na udane wakacje jest Jastarnia. Tam jeżdżę od 2 lat. Już w kwietniu rezerwujemy sobie z rodziną i paczką znajomych domki kempingowe i codziennie aktywnie spędzamy czas na wodzie. Już za niecały miesiąc mamy zabukowaną miejscówkę i będziemy kontynuować szaleństwa wodne razem z ekipą Polsporty , która doskonale prowadzi lekcje windsurfingu. Jeśli ktoś chce nauczyć się fajnie pomykać w różnorodny sposób na wodzie to tylko tam. Super miejsce, super ludzie, super klimat i super atmosfera! :mrgreen:
Tomdio

Re: Urlop grzechu wart

Postautor: natalia » 16 cze 2015, 13:59

Jeżeli o mnie chodzi to również spędzam wakacje w Polsce. Bardzo lubię Mazury, Dolny Śląsk, a także Beskid i Bieszczady. W tym roku wybieram się do Beskidu Małego (Andrychów, Inwałd i okolice), zabukowaliśmy sobie super hotel ze spa, jacuzzi itp. (hotel Łysoń w Inwałdzie - http://www.parkhotellyson.pl) w okolicy jest bardzo dużo parków rozrywki, które planujemy zwiedzić (DinozatorLand, Park Miniatur, Park Mitologii, Park Owadów, Park Bajek, Energylandia), a także fajne górskie szlaki. Jeżeli ktoś jeszcze nie był w tych rejonach to polecam :)
natalia

Postautor: WWW » 18 cze 2015, 9:32

Zależy co kto lubi;) czy aktywny wypoczynek, czy leniuchowanie na plaży;)
Auto Art w Bydgoszczy to zdecydowanie najlepszy sprzedawca części samochodowych!

Postautor: Liafin » 18 cze 2015, 17:54

Ja ostatnio spędziłam świetny weekend w Polsce;D Byłam na spływie kajakowym po przełomie Bardzkim;D świetna sprawa, całość organizowała firma Ski-Raft, można wybrać spływ połączony z fabułą, my szukaliśmy skarbów;D Dawno się tak dobrze nie bawiłam;D
Liafin

Postautor: Gość » 03 lip 2015, 11:39

My dopiero w sierpniu jedziemy na urlop, oby pogoda była :) w tym roku Zakopane. Teściów wysłaliśmy tydzień temu do Gąsek, są zadowoleni i wykupiliśmy im wycieczkę z pttk w Kołobrzegu na Tropikalną Wyspę, a na 6 -go w sollusie wzięłam im bilety na galę piosenki biesiadnej w Kołobrzegu. Więc chyba źle nie mają :)
Gość

Postautor: Filipek007 » 03 lip 2015, 13:26

Jak grzechu wart to tylko na jakiejś rajskiej plaży;) np. Zanzibar czy Dominikana;D niestety ceny takich urlopów straszne są;)
Zadbajmy o Nasz uśmiech :) Rady, opinie - funpage Panoramica 3D na facebooku. Zapraszam :)
Awatar użytkownika
Filipek007

Postautor: zagubiona » 22 lip 2015, 12:02

Marzy mi się taki urlop, by nic nie robić i tylko leniuchować. A żeby tak było to trzeba znaleźć coś dla dzieci. Od czego jest internet , no i znalazłam http://www.termabialka.pl/dzieci Mam nadzieję, że się wyszaleją i wieczorami będą padać jak mrówki. A ja wreszcie nadrobię braki w lekturze.
zagubiona

Postautor: totrunia » 30 lip 2015, 13:12

U mnie w tym roku długie wakacje są niemożliwe... bo zmieniam pracę i nie mam możliwości żeby wziąć dłuższy urlop. W poprzedniej pracy zostało mi kilka dni urlopów i według tego co znalazłam w tym artykule http://superksiegowa.pl/blog/ekwiwalent-za-urlop powinnam dostać wynagrodzenie finansowe za każdy niewykorzystany dzień. Czy wiecie może czy każdy z pracodawców ma taki obowiązek?
totrunia

Postautor: dollka » 20 sie 2015, 6:48

no niestety, jeśli zmieni się pracę to z urlopem może być cięzko. U nas póki co udało się być w Pieninach i w sumie duzo też jeździmy rowerami, niemal co urlop zabieramy je ze sobą. Przed jesiennym wypadem tez trzeba będzie doposażyć rowerowe akcesoria, jeśli ktoś jeździ, to fajny sklep rowerowy w Warszawie na Woli jest - http://www.trybik.pl/
dollka

Postautor: Filipek007 » 23 wrz 2015, 19:28

Niestety ale często tak bywa, że ciężko o urlop, a jak się z drugiej strony nie pracuje to nie ma za co na ten wyjazd jechać
Awatar użytkownika
Filipek007

Następna