Urlop grzechu wart

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Urlop grzechu wart

Postautor: renaaa777 » 24 wrz 2015, 21:39

absolutnie wart grzechu jest hotel Rialto w Warszawie na ul Wilczej. samo centrum, wszedzie blisko, hotel cudny + mozna wypuic oferte w której zawarte jest zwiedzanie warszawy limuzyną :D
renaaa777

Postautor: tomaszek » 24 wrz 2015, 21:42

byłem ostatnio w krakowie zarówno w celach biznesowych jak i wypoczynkowych i zatrzymałem się w hotelu Best Western Efekt Express . bylem bardzo mile zaskoczony obsługą, wyposażeniem i jedzeniem za tak niewielkie pieniądze. sylwestra tez mam zamiar spędzić w krakowie i już wiem gdzie się na pewno zatrzymam
tomaszek

Postautor: fortoum » 24 wrz 2015, 21:50

może to nie do konca urlop warty grzechu ale podróz służbowa warta powtórzenia. nie lubie wyjezdzac w delegacje, ale ostatnio byłem w hotelu Ferdynand w rzeszowie i musze przyznac, że zmienilem zdanie na temat tych delegacji ;) takiej wysokiej jakości usług dostosowanych do klientów biznesowych nie widziałem dawno! polecam wszystkim biznesowym podróżnikom
fortoum

Postautor: fausti » 30 wrz 2015, 13:18

urlopy warte grzechu można znaleźć na stronie kuptravel.pl ja ostatnio wybrałam się na wycieczkę w góry do zakopanego w bardzo atrakcyjnej cenie. ogólnie mają tam mega duzo ofert np ze spa z basenami, czy oferty vip z hotelami z minimum 4*, ale nawet w tym przypadku ceny sa bardzo atrakcyjne. polecam :)
fausti

Postautor: margaretbio » 16 paź 2015, 9:14

ja zdecydowanie moge tak powiedziec o ostatnim wypadzie do Ustki! mimo ze pogoda nie zachecala juz do kąpieli w morzu to wybawiałam sie za wszystkie czasy. W dzien spacerowalismy po miesice, popoludniami z dziewczynami chillowalysmy w hotelowym SPA hotelu Lubicz, a wieczorem objadalismy sie w restauracji i popijalismy dobre winko. Takie atrakcje + świetne towarzystwo= urlop grzechu wart!
margaretbio

Postautor: AgnieszkaKam » 27 paź 2015, 20:26

Moim weekendem najlepszym w tym roku był weekend spędzony w Kotlinie Kłodzkiej - spływy kajakami, pontonem i ogromne ilosci pieszych wycieczek. wszystko to co lubie. jesli bedziecie kiedys chcieli zwiedzic rzeke bardzo z innej strony to polecam wam ski raft - niezapomniana przygoda, zwłaszcza na tym pontonie. już nawet zaproponowałam na przyszły rok taka impreze integracyjna - bo tez organizują! swietna, aktywna zabawa
AgnieszkaKam

Postautor: Cezar 333 » 28 paź 2015, 4:36

Ja polecam spływy pontonowe - świetna zabawa dla rodziny i paczki znajomych. Ja korzystam z usług firmy Ski-raft i zawsze jesteśmy zadowoleni. Moim zdaniem warto spędzać wakacje i urlop aktywnie.
Cezar 333

Postautor: leslie82 » 30 paź 2015, 22:10

dla mnie urlop grzechu wart to urlop z rodziną, w malowniczym miejscu, czystym powietrzu , spędzony w zgodzie z naturą i oczywiście aktywnie. Spacery, pływanie, rowery. Moim takim właśnie grzechu wartym miejscem jest Orzechowo na mazurach i ośrodek Mazurska Arkadia. http://www.mazurska-arkadia.pl/
leslie82

Postautor: Maxymilian » 28 lis 2015, 21:54

Cezar zgadzam się z Tobą, ja uwielbiam spływy kajakowe i pontonowe. Kiedy się wybierasz w przyszłym ? Też będziesz szukał czegoś ze Ski-Raft ?
Maxymilian

Postautor: KORIK77 » 31 gru 2015, 8:45

taki weekend jest naprawdę ciekawy - co roku właśnie tak aktywnie spędzamy ze znajomymi z pracy wyjazdy integracyjne! dzięki temu naprawdę możemy się zrelaksować, odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem! i to wszystko dzięki Bardo i firmie ski-raft!
KORIK77

PoprzedniaNastępna