Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Postautor: Irenia » 02 lut 2017, 22:33

Moja córka była na początku ferii na tygodniowym obozie narciarskim w Zakopanem, z Almaturem. przyjechała bardzo zadowolona, z całej organizacji obozu, jak i z tego, że bardzo podszkoliła się na stoku :)
Irenia

Postautor: Karinka23 » 02 kwie 2017, 4:28

ja to specjalnie wziełam pożyczke w toforum żeby syna wysłac na obóz narciarski Do Wierchomli. Spłace sobie na spokojnie w następnym miesiacu, po troszke z każdej wyplaty. A to jedyne miejsce, w którym moge wziać tak szybko i bezproblemu pożyczke.
Karinka23

Postautor: popena » 04 lip 2017, 9:34

Byliśmy na ferie zimowe, teraz jedziemy na letnie.
Sądzę, że będzie jeszcze lepiej niż zimą - po prostu Zielona Polana ma mnóstwo atrakcji, a przy okazji nie bierze kasy za dzieci do lat 4.
Świetna sprawa, tym bardziej patrząc na to, co zapewniają. A mają m.in. basen, kort, trampolinę, własną plażę, mini klub, mini kino.
Są kajaki, kulig, wycieczki w góry... Po po prostu jaka ta pogody by nie była, wszystko będzie w najlepszym porządku.
popena

Postautor: Noway » 20 sie 2017, 0:50

Ja wybiorę się w następnym roku do Karpacza do pensjonatu Daglezja. Bywałem tam już ale w lecie i chcę tym razem pojechać w okresie zimowym. Sam pensjonat jest sprawdzony, więc mam pewność, że spędzę przyjemnie czas. Zastanawiam się tylko, co dokładnie tam robić, ale mam jeszcze sporo czasu, więc coś sobie zaplanuję :D
Awatar użytkownika
Noway

Postautor: Lolek » 08 lis 2017, 12:03

Ja się wybieram z kumplami w styczniu na narty i snowboard do Gruzji. Jedziemy do kurortu Gudauri, w górach Kaukazu w regionie Mccheta-Mtianetia. Drugi raz wyjeżdżamy z EhSchool bo są świetni w organizacji takich wypraw ehschool.pl/index.php/Products/113/Freeride-Camp-Gudauri-I-2018.html Podobno są tam doskonale przygotowane trasy, no i widoki na tysięczniki to będzie coś.
Lolek

Postautor: lexia » 12 lis 2017, 1:37

Elena pisze:My jedziemy na ferie do Białki Tatrzańskiej z dziećmi :) Mamy już apartament zarezerwowany na bookaparcie i to całkiem blisko wyciągu, będziemy szaleć na stokach :)

Jak dla mnie Białka Tatrzańska to bardzo fajna propozycja. Murzasichle też byłoby dobre.
lexia

Postautor: werr3 » 14 lis 2017, 0:52

Niekoniecznie trzeba jechac w góry. A może Kaszuby tak dla odmiany? Jest tam super ośrodek - Debrzyno. Bardzo lubie tam jeździć, też zimą :)
werr3

Poprzednia